25.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

--

--

--

Volyně se po výhře nad Vacovem B přiblížila šestému místu, Vacov B naopak je stále ohrožen sestupem

24

Důležité utkání pro hostující celek nedopadl dobře. Domácí Volyně bere všechny tři body a už má nadosah šesté místo. Naopak Vacov B se ještě může strachovat o udržení.

Roman Prihara poslal domácí do vedení

Zápas více důležitý pro hosty z Vacova. Volyně celou sezónu hraje ve středu tabulky a teď to vypadá, že může skončit i šestá. Na podzim si Vacov B připsal výhru 4:3 (hattrick vstřelil vacovský Antonín Bujok), na to chtěl navázat, aby si pojistil účast v I.B třídě i pro příští rok. Zápas se nehrál ve velkém tempu a šancí rovněž moc nepřicházelo. Jako první se prosadil střední záložník Slavoje Roman Prihara, který zavěsil míč do sítě Tomáše Láchy ve 30. minutě.

Vojtěch Uhlíř jen snižoval na 2:1

Ve druhém poločase hned v 51. minutě zvyšoval domácí kapitán Martin Malina na 2:0. Zdálo se, že už si vedení Volyňští pohodlně pohlídají, to odmítl v 75. minutě Vojtěch Uhlíř, jeho branka však znamenala pouze snížení.

Vacov B se tak ještě bude strachovat o záchranu i v dalším kole, kde je doma čekají Lhenice, které hrají o druhé místo.  Volyně jede do Stach.