25.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

--

--

--

Tomáš Kovařík z Dřítně se trefil po pár sekundách hry, brzký gól stačil jen na remízu

24

Vyrovnaný souboj mezi sousedy v tabulce.  Oběma týmům už jde jen o lepší umístění v tabulce. Dříteň sice vedla po rychlém gólu Tomáše Kovaříka, ale Stachy rovněž brzy odpověděly Heidenreichem.

Tomáš Kovařík se trefil po několika vteřinách

Utkání se hrálo již dopoledne v 10:00 místo původních 17:00. Před zápasem oba týmy měly po 27 bodech, tak to byl přímý souboj o deváté místo. Dříteň využila výhodu domácího prostředí hned v 1. minutě a po gólu Tomáše Kovaříka se mohla radovat. Radost domácím vydržela do 19. minuty, potom se totiž zapsal mezi střelce i Ladislav Heidenreich.

Ve druhé polovině už tam nic nespadlo

Druhý poločas navázal na ten první. Poměrně vyrovnaná partie, obě mužstva ukazují, že jsou blízko vedle sebe v tabulce právem. Žádný střelec se již do listiny nezapsal, a tak utkání skončilo shodně 1:1. Poslední kolo jede Dříteň do Strunkovic, Stachy doma vyzvou Volyni.

TJ Dříteň
Tomáš Kovařík, hráč: Chtěli jsme vyhrát, bohužel jen bod, myslím že nespravedlivý. První poločas během 10 minut snad 3 tutovky. Bohužel bez gólů se vyhrát nedá. Druhý poločas už byl vyrovnaný, gólman hostů ovšem naše šance pochytal.