Strunkovice si doma zastřílely proti poslednímu Zdíkovu

24

Strunkovice díky zlepšené jarní části mají jako hlavní cíl pravděpodobně pěkné páté místo, vysokou výhrou proti Zdíkovu to jen potvrdily.

Už od prvních minut byli domácím lepším týmem

Jednoznačná záležitost domácího celku. První poločas byl „pouze“ 2:0, po brankách Tomáše Škopka a Petra Beneše. To se Zdíkov ještě vcelku držel a měl také něco ze hry.

Tomáš Škopek završil hattrick

Druhý poločas byl v ještě větší kompetenci Strunkovic. Domácí ukázali, že se jim vrací forma ze začátku jarní části a poslední Zdíkov vůbec nešetřili. Nasázeli jim čtyři branky, Tomáš Škopek si navíc připsal hattrick. Utkání tak skončilo jasnou záležitostí.

Příští kolo Strunkovice čekají Chelčice, rovněž mužstvo ze spodku tabulky. Zdíkov odehraje svůj předposlední zápas v I.B třídě doma proti Čkyni.

Počet diváků: 80. Rozhodčí: Hučík Michal - LEIŠ Filip, MUZIKA Filip.