22.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

Dříteň doma plichtila s Chelčicemi

51. J. Vanda - 55. T. Kouba
23

Sebevědomí Dřítně na tom není po prohraném zápase v minulém kole proti Zdíkovu nejlepší. Proti Chelčicím doma už podala lepší výkon, ale výhru to nepřineslo.

Gólu jsme se nedočkali

Oba týmy jsou stále v ohrožení sestupu, proto tento přímý souboj byl velice důležitý. Dřítni se poslední zápasy nedaří urvat výhru, Chelčice jsou na tom o trochu lépe. Celý první poločas byl vcelku vyrovnaný s lehčí převahou domácí Dřítně. Gólu jsme se však nedočkali, a tak první polovina skončila bez branek.

Jan Vandou s Tomášem Koubou rozhodli, že se budou body dělit

Druhý poločas začala lépe Dříteň, která se dostala brzy do vedení. V 51. minutě poslal domácí do vedení Jan Vanda. Jenomže uběhly čtyři minuty a střela Tomáš Kouby skončila za zády Martina Lébla – 1:1. Poté už žádný brankář míč za svá záda nepustil, dobře především zachytal brankář Chelčic Petr Novák, který několikrát podržel svůj tým. Body se tak dělily. Zápas sledovalo osmdesát diváků.

Příští kolo čeká Dříteň další důležitý zápas proti Vacovu B.  Chelčice hrají doma proti Volyni.

TJ Dříteň
Tomáš Kovařík, hráč: Potřebovali jsme vyhrát, bohužel jsme měli pár tutovek, ale neproměnili jsme je. Myslím, že jsme byli lepší, ale dostali jsme zbytečný gól a další už dát nedokázali. Od soupeře nás vychytal Péťa Novák. Od nás zahrál dobře brácha Marek a Michal Strapáč. Příští týden už musíme urvat tři body a mít trochu klid. Ještě bych se touto cestou chtěl omluvit Radkovi Kapustovi, který musel po střetu se mnou střídat skrz zranění, ale opravdu v tom nebyl žádný úmysl.