22.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

--

--

--

Brankář Zdíkova Švarc přiváděl domácí Volyni k šílenství, ta nakonec urvala všechny body

54. J. Brabec , 84. J. Brabec , 90. M. Malina
23

Zdíkov se poslední zápasy zvedá, dneska se o tom přesvědčila i Volyně, která sice vyhrála o tři banky, ale dva góly vstřelila až v samotném závěru. Hostující naděje držel brankář Luděk Švarc.

Volyně nedokázala prostřelit dobře chytajícího Švarce

Na podzim Zdíkov dokázal Volyni obrat o body, kdy s ní remizoval 3:3. Tentokrát to mohlo být podobné. Oba týmy jsou si už vědomy svého postavení v tabulce a nic jim nesvazuje nohy. Zdíkov přijel pouze s dvanácti hráči, ale na střídačce byl zraněný trenér Karel Nový. První poločas přinesl šance na obou stranách, ale bez gólu. Volyně měla o něco navrch, ale dobře chytajícího Luďka Švarce nepřekonala, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Rozhodla chybná rozehrávka hostů v 54. minutě

Druhá polovina začala podobně vyrovnaně jako ta první, ale 54. minuta změnila osud zápasu. Zdíkov špatně rozehrál, toho využili domácí, kteří tuto chybu potrestali Jiřím Brabcem. Pár minut na to se ocitl i Zdíkov ve velké šanci, ale bez úspěchu. Dlouho to vypadalo, že rozhodne jediný gól, nakonec se ukázalo, že fyzicky lépe je na tom Volyně a v závěru se podruhé trefil Jiří Brabec. V poslední minutě přidal gól i Martin Malina. Tři body si tak připisuje Volyně, která stíhá sedmé Cehnice.

Příští kolo jede Volyně do Chelčic. Zdíkov doma hostí Stachy.

TJ Sokol Zdíkov
Roman Šebánek, hráč: Doufali jsme, že tým se po prvním vítězství semkne. Bohužel jsme jeli na utkání v 11 a na lavičce polozraněný hrající trenér Nový. Přesto vše jsme odehráli první půli výborně, měli i šanci skórovat. Druhá půle probíhala podobně až do 54. min, kdy jsme chybnou rozehrávkou vybídli soupeře ke skórování. Záhy jsme mohli vyrovnat, další dva góly jsme dostali v závěru, kdy nám docházely síly. Nejlepší hráč Zdíkova brankář Luděk Švarc, který přiváděl domácí k zoufalství.