19.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

--

--

--

Souboj předposledního s posledním vyzněl jasně pro domácí Vacov B, za výhrou ho nasměroval zpěvák Vojta Dyk

10. V. Dyk , 26. A. Bujok , 52. M. Vítovec , 63. J. Hlásek , 69. A. Bujok
27

Kdy jindy by si Zdíkov mohl připsat první výhru v I.B třídě, když zajížděl do předposledního Vacova B. Utkání však nevypadalo jako hra předposledního s posledním, ale jasná záležitost domácího týmu.

Domácí šli jasně za vítězstvím

Utkání začalo ve větším tempu, které udával domácí Vacov B, jenž má ještě šanci na záchranu. Na druhou stranu Zdíkov měl také velkou šanci si připsat první výhru v I.B třídě v této sezóně. V zápase jako první udeřili Vacovští, kteří v 10. minutě šli do vedení Vojtěchem Dykem. V 16. minutě musel kvůli zranění střídat domácí Tomáš Hozman, který byl nahrazen Jakubem Hláskem. Další slovo měli opět domácí, kteří ve 26. minutě šli do vedení 2:0 po pěkném góle tradičního střelce Antonína Bujoka. Tento výsledek vydržel až do konce poločasu.

Hosté se nedokázali vzchopit a ještě další branky inkasovali

Přestože 2:0 je nejhorší poločasový výsledek, který se Čkyni o den dříve skoro vymstil, tak tady platilo něco jiného. Na 3:0 zvýšil Miroslav Vítovec a bylo téměř po zápase. Po více než hodině hry přidal branku střídající Jakub Hlásek a na konečných 5:0 upravil Antonín Bujok. Vacov B tak splnil jasný úkol a stále má šanci na udržení se v soutěži. Na zápas se došlo podívat sto diváků. Hlavním rozhodčím byl Filip Frček.

V příštím kole jede Zdíkov opět ven, konkrétně do Chelčic. Vacov B hraje opět v neděli odpoledne doma proti druhým Sousedovicím.