18.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

Netolice s přehledem přehrály Zdíkov

63. J. Tóth - 37. J. Lukáš , 41. V. Vlášek , 55. M. Baloušek (p.) , 73. D. Andres
22

Na Zdíkov po jejich minulém ostudném výsledku v Lažišti přišlo pouhých dvacet pět diváků. Přes půl hodinu hry byl stav nerozhodný, poté Netolice v zápase začaly dominovat i gólově.

Lukáš otevřel skóre před přestávkou

Na podzim si Netolice proti Zdíkovu připsaly vysokou výhru 9:0. Něco podobného se dalo očekávat i v tomto zápase. Avšak dlouhých 37 minut se Netolice dostávaly pouze do šancí, které jim gól nepřinesly. Až ve zmíněné 37. minutě se prosadil Jan Lukáš, na kterého navázal o čtyři minuty později Václav Vlášek – 0:2. Následně se poločas už jen dohrál a Netolice už počítaly, že povinné tři body mají zajištěné.

Zdíkov si připsal aspoň jeden zásah

Do druhého poločasu vlétli lépe hosté, kteří ještě chtěli vedení navýšit a upevnit si vedení. V 55. minutě proměnil pokutový kop kapitán Miroslav Baloušek – 0:3. Poté i Zdíkov ukázal, že umí střílet góly a jejich 23. gól v sezóně vstřelil v 63. minutě Jakub Tóth – 1:3. Zatím tři týmy vstřelily méně gólů než Zdíkov, jenže ten jich jednoznačně nejvíce dostal. Na konečných 1:4 zvýšil dorostenec Daniel Andres. Hlavním rozhodčím byl Milan Talíř, jeho asistenti byli Vít Vejčík a Miroslav Harvalík.

Příští kolo jede Zdíkov do předposledního Vacova B. Netolice čeká utkání proti Chelčicím.