17.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

Netolice potvrdily roli favorita a nedaly Vacovu „B“ žádnou šanci

23. D. Reindl , 32. M. Baloušek (p.) , 52. J. Urban , 68. V. Vlášek , 87. F. Rokůsek
24

Netolice doma nezaváhaly a pohodlně došly za vítězstvím proti rezervě Vacova. Domácí si s chutí zastříleli a hosté si odvezli pět gólů ve své síti. Za Vacov B nastoupilo celkem sedm dorostenců, za Netolice tři.

Baloušek se trefil z penalty

Na podzim si Netolice odvezly z Vacova prohru 4:2. Před zápasem se dal očekávat vyrovnaný zápas, protože na jaře ani jeden z týmů ještě nevyhrál, přesto mírněji byli favorizováni domácí i vzhledem postavení v tabulce. Zápas lépe začali domácí a hnali se za třemi body. Jako první se za domácí trefil jejich útočník David Reindl, ve 32. minutě z pokutového kopu zvýšil Miroslav Baloušek. Do konce poločasu si vedení Netolice uhlídaly.

Netolice přidaly další tři branky

Někdy se říká, že 2:0 je nejhorší fotbalový výsledek, toto však neplatilo v tomto zápase. V 52. minutě pojistil vedení Jiří Urban. A mladý tým Vacova byl odepsán.  Nutno podotknout, že v týmu Netolic nastoupili taky tři dorostenci. V týmu Vacova B nastoupilo dokonce sedm dorostenců. Netolice své vedení navýšily ještě Václavem Vláškem a v závěru se trefil i Filip Rokůsek. K utkání přihlíželo osmdesát sedm diváků, hlavním rozhodčím byla Nikola Průchová.

1. FC Netolice
T. Plojhar [-] - M. Baloušek [-] , D. Reindl [-] , D. Andres [-] (69. M. Samohejl [-] ) , D. Hlavatý [-] , F. Rokůsek [-] , P. Fux [-] , S. Šulc [-] , R. Meindl [-] (44. V. Vlášek [-] ) , J. Urban [-] (67. J. Skála [-] ) , J. Lukáš [-]

SK Vacov B
T. Lácha [-] - D. Vítovec [-] , Z. Švihel [-] (71. T. Střeleček [-] ) , F. Čtvrtník [-] , M. Mls [-] , V. Uhlíř [-] , S. Pšenička [-] , T. Novák [-] (46. O. Novák [-] ) , D. Makas [-] , K. Procházka [-] , T. Sova [-]

ŽK: 59. J. Lukáš - 32. T. Lácha .
Počet diváků: 87. Rozhodčí: Průchová Nikola - KOVAŘÍK Zdeněk, TRNĚNÝ Jan.