16.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

--

Hrbek svými góly dotáhl Lažiště k další velké výhře

19

Hosté nenechali nic náhodě a lehce si došli pro další tři body. O vítězi bylo téměř rozhodnuto po první polovině.

Hosté se prosadili již v 8. minutě

Netolice obsazují sedmou příčku tabulky. Na jejich hřiště přijelo Lažiště, velký aspirant na postup. Navíc když Lažiště okusilo hořkost porážky pouze dvakrát a právě Netolice na podzim porazily Lažiště na jeho hřišti 1:2. Lažiště přijelo dobře naladěno a chtělo tuto prohru odčinit. Netrvalo to dlouho, konkrétně osm minut a hosté se radovali poprvé z gólu Jaroslava Volmuta. V 15. minutě zvýšil na 2:0 střelec zápasu Jan Hrbek, který přidal svoji druhou branku i ve 36. minutě. Těsně před hvizdem stihl snížit David Reindl. Do kabin se šlo za stavu 1:3.

Sedláček v poslední minutě upravil skóre na rozdíl tří branek

Druhý poločas nám nepřinesl nějaké závažné drama. Domácí sice ohrozili hostující bránu, ale Lažiště mělo vše pod kontrolou. Šance byly na obou stranách, jenže žádné nebyly využity v branku. Navíc v poslední minutě zápasu se prosadil Marek Sedláček a bylo vymalováno – 1:4. Lažiště tak nepoznalo už čtvrtý zápas v řadě porážku a upevnilo si tříbodový náskok v čele tabulky nad druhými Sousedovicemi. K utkání přišlo devadesát diváků. Hlavním rozhodčím byl Tomáš Trkovský, jeho asistenti byli Milan Pánek a Václav Heinzl.

Příští kolo Lažiště doma přivítá poslední Zdíkov.  Netolice budou hrát opět doma, tentokrát proti Vacovu B.