15.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

--

Hojdekr trefil výhru Vl. Březí

0

Zápas mezi týmy, hrající o záchranu skončil lépe pro domácí, které dvacet minut před koncem spasil Hojdekr. Zdíkov si tak ani po 15. kole nepřipsal výhru.

Michal Hojdekr neproměnil penaltu

V záchranářském souboji hostilo předposlední Březí poslední Zdíkov. Již ve 4. minutě domácí Michal Hojdekr neproměnil penaltu. To domácí neovlivnilo a měli další čtyři příležitosti ke vstřelení gólu. Hosté v prvním poločasu domácí branku neohrozili. Do šaten se šlo za stavu 0:0.

Hojdekr se trefil ze standardky

Prvních 20 minut druhé půle byla hra vyrovnaná. V 70. minutě napravil reputaci Michal Hojdekr, kdy ze standardky trefil branku hostů. Po obdržené brance hosté 2x vystřídali a měli i velkou šanci na vyrovnání. Domácí se strachovali o výsledek, přestali hrát, naopak hosté přidali a byli lepším týmem. Další gól již nepadl, domácí těsné vítězství uhájili a mohli se tak radovat z důležitých 3 bodů.