Nová Ves doma stále stoprocentní, odnesly to Loučovice

32

Fotbalisté Nové Vsi se v rámci 17. kola utkali na domácím trávníku s hráči Vltavanu Loučovice. Domácí jsou po celou sezónu ve velké formě, hosté přijeli s poměrně nevýraznou jarní formou. Bezgólový poločas nenapovídal tomu, že utkání skončí o tři góly. Proto se nabízí otázka, kdo Novou Ves zastaví?

Poločas bez větších šancí a tudíž i bez branek

Samotné utkání začalo vzájemným oťukáváním obou soupeřů, hosté výborně bránili a domácí mužstvo se dlouho nemohlo dostat do šance. Hosté hráli velmi organizovaně a svou bojovností určili, že první poločas skončil bez branek.

Eda Janeček otevřel skóre hezkou brankou

Druhé dějství bylo z domácího pohledu o něčem jiném. Hned ze začátku se do soupeře zakousli a začali ho přehrávat. Přišla 51. minuta a nejhezčí moment utkání. Domácí útočníci svým napadáním obrali hostující obránce o balón, kterého se za vápnem zhostil Janeček a parádním angličanem o horní tyčku nedal Hüttnerovi žádnou šanci - 1:0. V 65. minutě se měnilo skóre znovu. Neumann z rohového kopu přihrál Procházkovi, který milimetrovým centrem našel hlavu hráče utkání Janečka a ten se nemýlil ani podruhé – 2:0. O pouhé čtyři minuty už to bylo o tři branky. Domácí rozjeli parádní akci, po ose Bartizal Boháč se dostal míč k lajně na Nováka, který křížným balónem našel Brožku, ten ještě posunul na Procházku, který z otočky našel přesně na zadní tyči Holého a ten byl nekompromisní – 3:0. Hosté se u lídra předvedli ve výborném světle a hlavně v prvním poločase byli domácím více než vyrovnaným soupeřem!

TJ Nová Ves u ČB
Radomil Procházka (hráč): Hrál se oboustranně výborný a slušný zápas, ke kterému přispěla obě mužstva. Loučovice se předvedli v dobrém světle, hlavně v prvním poločase nás dost trápili. Hráče zápasu volím Janečka, který dal dvě branky a tím rozhodl dnešní utkání.

Vltavan Loučovice
Vlastimil Sulzer (trenér): Myslím, že jsme předvedli s lídrem tabulky vyrovnanou partii, v prvním poločase jsme dobře zavírali prostory a byli jsme i o něco nebezpečnější než domácí. V druhém poločasu jsme udělali pár chyb a ty domácí potrestali, nutno dodat, že dva góly byli výstavní a brankář Hüttner byl bez šance. Třetí gól ze standardní situace. Nejlepším hráčem Vltavanu Mikuláš Šíma

Počet diváků: 105. Rozhodčí: Pravda Luboš - FRČEK Filip, SKVAŠÍK Pavel.