17.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2017-2018

--

Máška po týdnu opět mířil přesně, tentokrát to Junioru stačilo na bod

49. R. Mach - 65. J. Máška
32

Vacov doma uhrál proti Strakonicím bod. Za hosty vstřelil jediný gól opět Máška, který tak na jaře zařídil svému celku už čtyři body...

Dohonyi trefil tyč

První dvacetiminutovku měli domácí mírně navrch, ale ze své převahy si dokázali vytvořit pouze pět rohových kopů, ze kterých se jim nepodařilo nic vyprodukovat. V této dvacetiminutovce při domácí převaze si Strakoničtí vytvořili dvě brankové příležitosti a domácí jednu. V 10. minutě šel do brejku Máška, ale gólman mu jeho zakončení chytil. V 15. minutě domácí Vítovec zahrozil z trestného kopu, když  jeho střelu s námahou Lízal vytěsnil na roh. Ve 20. minutě Kostka sklepl balon na vápno Dohonyimu a ten orazítkoval tyč. Poločas se dohrával víceméně jen uprostřed pole bez brankových příležitostí, které by stály za zmínku.

Po brance na každé straně

Do druhého poločasu opět vstoupili domácí lépe a hned v 50. min. po dlouhém autovém vhazování Radovan Mach trefil přesně k tyči a Vacovští se ujali vedení 1 : 0. Jenomže jejich vedení netrvalo dlouho. V 65. minutě Kočí našel před brankou Mášku, který hlavou srovnal skóre na 1 : 1. Od této chvíle měli hosté zápas pod kontrolou a tři body si nakonec mohli odvézt, když v 81. minutě neproměnil tutovku Máška – V. Šrámek vybojoval ve vápně balon, předložil ho přesně Máškovi a ten z metru trefil pouze domácího brankáře.

AUTOR: Jiří Cibulka