23.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

Dražice bodovaly v Čimelicích, utkání skončilo spravedlivou remízou

23

Ve 23. kole KP přívítalo mužstvo Čimelic hosty z Dražic. Zdálo se, že proti oslabeným hostům budou mít domácí lehkou práci, ale opak byl pravdou... Dražice po slibném výkonu vybojovaly druhou jarní remízu, na konci sezóny může být znát každý bod.

Nerozhodné poločasové skóre

Začátek utkání byli domácí aktivnější.Ve 2. minutě střílel Převrátil, ale jeho střelu brankář Baka vyrazil na rohový kop. V 9. minutě si hostující
brankář poradil i se střelou Hegenbarta. Hosté se do šance dostali ve 25. minutě, kdy se Jiří Štecher dostal do šance, ale jeho pokus
skončil vedle domácí branky. Do konce poločasu si pak ani jedno mužstvo nevytvořilo žádnou šanci ke vstřelení branky, a tak poločas skončil nerozhodně 0:0.

Druhý poločas nabídl po gólu na každé straně

Druhý poločas začali lépe hosté. Ve 46. minutě hostující Stuchlík mířil do tyče domácí branky. O minutu později utekl po pravé straně Varhan, nacentroval do vápna a tam centr trefil hlavou Suchan a vstřelil první branku domácích. Stav utkání 1:0.  Z vedení se však domácí
dlouho netěšili, neboť v 54. minutě po rohovém kopu Dražic se k míči dostal Jiří Štecher a vyrovnal stav utkání na 1:1. Domácí
se sice snažili, ale jejich pokusy končily na dobře organizované obraně hostů. V 79. minutě hlavičku Hegenbarta dražický brankář
vytáhl nad břevno. V 81. minutě pak hostující Jiří Štecher mířil jen těsně vedle domácí branky. Do konce utkání se již
nic podstatného neodehrálo a utkání tak skončilo spravedlivou remízou 1:1.

Autor: Josef Ťupa

TJ Dražice
Lubomír Kolář (vedoucí mužstva): Do Čimelic jsme určitě nejeli v roli favorita. Domácí útočí na přední příčky a doma body moc neztrácejí. My naopak marně čekáme na první jarní vítězství. Utkání skončilo dělbou bodů a po jeho průběhu jsme asi byli my zklamanější, protože na gólovky jsme domácí přehráli. Jenže počítají se góly. Co tentokrát potěšilo, byl bojovný výkon všech našich hráčů, vynikali zejména Hojdar, Stuchlík ml., Novotný a Baka. V dalším kole přivítáme na domácím trávníku lídra soutěže – Želeč a chtějme věřit, že dokážeme navázat na dobrý výkon z Čimelic a konečně potěšíme nenasytné oko náročného dražického fanouška.