16.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2017-2018

2. M. Repa - 20. M. Šíma
0

Obě branky padly už v prvním poločase, kanonýr Dudek se tentokrát neprosadil.

Srovnáno

Do zápasu o třetí místo nastoupili domácí s útočnou dvojicí Požárek – Koutský. Úvodní branka padla hned z prvního útoku. Miklas po autu odcentroval zprava a Repa nadvakrát překonal Studničku – 1:0. Rychlé vedení mužstvo nakoplo a na hostující branku se valil jeden útok za druhým. Ve 3. minutě střílel Rejšek po rohu nad. V 5. minutě vychytal Požárka Studnička. Stejně si vedl olešnický brankář o minutu později, když vyrazil pěknou střelu Rejška.

Po neproměněných šancí přišel trest v 19. minutě. Šíma si naběhl na nakopnutý míč, udělal Švehlovi kličku a do prázdné branky srovnal skóre – 1:1. To bylo od hostí v prvním poločase vše, zbytek se jen bránili. Ve 24. minutě nedokázal ve slibné pozici zpracovat míč Koutský. Ve stejné minutě našel ve vápně Požárka Repa, ale Studnička střelu našeho útočníka chytil. Ve 33. minutě střílel podařeně Koutský, Studnička jeho střelu vyrazil na roh. Ve 39. minutě poslal Koutský centr Horejše hlavou těsně vedle.

Gól už nepadl

Na začátku druhého poločasu proletěla střela hostujícího Fořtera těsně vedle. V 58. minutě vnikl do vápna Požárek a jeho střela skončila těsně vedle. V 67. minutě zakončoval Koutský, míč nakonec skončil v rohu.

V 75. minutě skočil hostující Nygmet do Repy jako smyslů zbavený, ale k údivu všech se faul nepískal. Hostující obránce se potom po následném faulu Horejše ujal role mstitele a vyprovokoval vzájemnou potyčku, kterou oba hráči odnesli vyloučením.

Rozhodnout mohl před koncem Požárek, ale Studnička skvělým zákrokem zachránil Olešníku bod.

Po remíze přezimují Katovice na pátém místě, což mohou považovat za úspěch poté, co po pěti kolech byly na posledním místě bez bodového zisku.