25.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2014-2015

--

--

Bělá už je téměř zachráněná

0

Domácí fotbalisté se střetli s Tisem, který s nimi bojuje o záchranu třetí třídy. Česká Bělá je momentálně na vítězné vlně a poradila si i s předposledním týmem tabulky, který přijel posílený hráči áčka. O vítězství rozhodla už v prvním poločase.

V 6. minutě domácí vedli už o dvě branky. Nejprve se parádní střelou prezentoval Pátek. Ten poslal balon přímo do šibenice. O chvilku později využil chyby hostujících obránců Vladimír Pleskač a hlavou zvýšil na 2:0. Po změně stran dokonce Bělá zvýšila na rozdíl tří branek. Obránce Harvalík vyrazil na výlet na polovinu soupeře a trefil se k tyči. Pak ale hosté snížili, když střela Uhlíře prošla  Součkovi mezi nohama. Po hodině hry už to bylo pouze o jednu branku. Kafka chtěl původně centrovat, ale míč více podkopl a ten zapadl za domácího brankáře do branky. Poslední dvacetiminutovka pak byla pro domácí velmi dramatická. Ovšem vedení nakonec udrželi.

FK Česká Bělá
Martin Ptáčník, trenér Č. Bělé: „Bylo hrozné počasí. I přesto jsme brzo vedli. Myslím, že jsme posíleného soupeře překvapili. Oni chtěli hrát fotbal, a možná na to dojeli. My jsme hráli spíš zezadu a v klidu. Bylo to v tom vedru spíše bojovný. Když soupeř snížil, tak jsme vypadli z tempa. Od 60. minuty do té osmdesáté jsme měli strach o výsledek, ale pak se hra srovnala. Byl to zápas na obě strany, ale my jsme dávali branky.“

TJ Tis B
Miroslav Hrnčíř, vedoucí týmu Tisu B: „Zápas dopadl, jak dopadl. Je to škoda. Ke konci jsme měli šance na zkorigování zápasu.“

L. Souček [-] - T. Pohlreich [-] , P. Rosický [-] , M. Klimeš [-] , S. Harvalík [-] (59. M. Pleskač [-] ) - V. Pleskač [-] , R. Klement [-] , L. Sobotka [-] , L. Béna [-] - M. Pátek [-] , J. Zvolánek [-]