24.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2014-2015

--

--

Hněvkovice rozstříleli Borovou

0

Hněvkovice po celý zápas lepším týmem a svou převahu dokázaly vyjádřit i střelecky. Borovou vyprovodili s šestibrankovým přídělem.

Do vedení šli domácí už v první minutě, kdy na konci rychlé akce stál Jiří Šťastný. V desáté minutě se sice hostům podařilo snížit Zvolánkem, ale to bylo z jejich strany vše. Druhým gólem se po chybě obrany prosadil opět Šťastný a do poločasu zvýšil na 3:1 Milan Geher, který se trefil hlavou. Po změně stran ještě domácí přidali tři branky.

TJ Sokol Hněvkovice
Zdeněk Rajdl, vedoucí mužstva Hněvkovic: „Šli jsme brzo do vedení, hosté sice srovnali, ale nám se po hluché čtvrt hodince ještě do poločasu podařilo navýšit náskok. Hosté byli v ofenzivě bezzubí a my jsme si ještě dalšími třemi brankami pojistili vedení a dalších spoustu šancí neproměnili.“

TJ Sokol Havlíčkova Borová B
Zdeněk Štěpán, vedoucí mužstva H. Borové B: „Domácí byli jednoznačně lepší, u všeho byli dřív a měli větší chuť po vítězství. Po poločase jsme chtěli vyrovnat, ale soupeř během deseti minut dal tři branky a pak se zápas už jen dohrával.“

M. Peroutka [-] - T. Pajer [-] , P. Rajdl [-] , O. Šťastný [-] , P. Veleta [-] - M. Geher [-] , J. Šťastný [-] , M. Fanta [-] , M. Pajer [-] - J. Vošický [-] , M. Nulíček [-]

Š. Lupták [-] - K. Šmíd [-] , J. Staněk [-] , T. Cacek [-] , D. Frühbauer [-] - P. Zvolánek [-] , D. Rieger [-] , A. Frühbauer [-] , Z. Frühbauer [-] - M. Sobotka [-] , P. Rakušan [-]

Hráči zápasu: J. Šťastný .