19.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2014-2015

--

--

O výhře Pohledu rozhodl první poločas

0

Pohledská rezerva zvládla hlavně úvodní pětačtyřiceti minutovku, Sobíňov k ničemu nepustila a vedeni udržela.

První půlku hosté nezvládli. Zato domácí se mohli radovat. Ve 20. Minutě se po straně uvolnil Venc a obstřelil gólmana. Za čtvrt hodinka na 2:0 zvyšoval Bártík, když skluzem doklepl centrovaný míč. Po změně stran už si Pohled hlídal vedení, ale vzadu si dával pozor a soupeř se vážnějšímu ohrožení nedostal. Snad jen jednou ale Havelka v šanci selhal.

TJ Sokol Pohled B
Lukáš Šikner, trenér Pohledu B: „První půlku je k ničemu nepustili, dali jsme dva góly. Po změně stran jsme je nechali hrát, ale nedostali se k vyložené šanci. My jsme si vedení v klidu pohlídali.“

TJ Sokol Sobíňov
Pavel Kafka, hráč Sobíňova: „Víceméně jsme si to prohráli v prvním poločase, prospali jsme to. Hra se pak ve druhém vyrovnala. Největší šanci měl Havelka, ale netrefil prázdnou bránu, to bylo asi dvacet minut před koncem.“

J. Vašíček [-] - M. Krpálek [-] , M. Langpaul [-] , J. Hejkal [-] , L. Šikner [-] - M. Švec [-] , L. Kounek [-] , P. Siebenbürger [-] , L. Venc [-] - M. Doležal [-] , P. Bártík [-]

P. Veselý [-] - D. Říčan [-] , O. Vopršal [-] , M. Hochman [-] , V. Starý [-] - M. Ondráček [-] , T. Zrzavý [-] , P. Havelka [-] , P. Kafka [-] - T. Štěrba [-] , J. Petruželka [-]

Hráči zápasu: P. Bártík , J. Vašíček .