16.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2014-2015

--

--

Pohled už je třetí

0

Havlíčkově Borové se nepovedl první poločas, který rozhodl o její porážce. Sestřelil ji hattrickem Fišer.

Už v 6. minutě domácí prohrávali, když na konci rychlé kombinace stál Siebenbürger. Ve 21. Minutě už to bylo 2:0, kdy po dlouhém nákopu pálil z voleje přesně Fišer. Stejný hráč je do přestávky zvyšoval na 3:0. Po pauze se sice domácí zlepšili, ale když se netrefil Zvolánek a Antl neproměnil samostatný únik Antl, tak na 4:0 dával tříbrankový střelec Fišer.

TJ Sokol Havlíčkova Borová B
Zdeněk Štěpán, vedoucí mužstva H. Borové B: „Byli jednoznačně lepší. V první půlce jsme byli nedůrazní, všude jsme byli pozdě. Po poločase jsme se trochu zvedli, začali jsme hru vyrovnávat, ale Zvolánek ani Antl se neprosadili a soupeř ještě přidal jeden gól.“

Š. Lupták [-] - K. Šmíd [-] , T. Cacek [-] , J. Staněk [-] , Z. Žák [-] - A. Frühbauer [-] , M. Sobotka [-] , P. Zvolánek [-] , J. Antl [-] - K. Tonar [-] , J. Vavroušek [-]