27.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2014-2015

--

Vyrukuje Ždírec na Jemnici s Romanem Marešem?

48. L. Mrázek , 68. L. Mrázek - 9. J. Rygl , 23. J. Rygl
0

Ždírec by postup do divize bral, ale jarním počínáním na domácím trávníku o tom ani trochu nepřesvědčuje. Kdysi obávaná domácí tvrz je nyní příjemným místem pro hostující návštěvníky. Z Tatranu se stal nejlepší tým venku, ale u Doubravky na jaře vyhrál jediný zápas – se zřejmě sestupujícími Luky nad Jihlavou. Přesto má i po další domácí ztrátě s Jaroměřicemi Ždírec jako jediný postup ve vlastních rukou. Musí ovšem vyhrát v Jemnici, která se při opakovaných klopýtnutích Ždírce a Humpolce vrátila nečekaně do hry!  Vytasí Ždírec do zápasu sezony trumfové eso – nejlepšího českého futsalistu Romana Mareše?

Nabuzení domácí začali zápas velmi aktivně a v 6. minutě mohl otevřít skóre Kolouch, ale brankář Jaroměřic Klubal skvěle zasáhl. Vzápětí podklouzl stoper Čalkovský, čehož využil Rygl a poslal Jaroměřice do vedení. Vyrovnat mohl Štukhejl, ale ani on neuspěl proti Klubalovi. A ve 23. Minutě zvýšil důrazný Rygl na 0:2. Ždírec se i nadále snažil o vstřelení kontaktního gólu. To se povedlo brzy po nástupu z kabin Mrázkovi a stejný hráč v 68. minutě vyrovnal, když si sám vybojoval míč a překonal Klubala. Nakonec byl ale Mrázek za smutného hrdinu, protože se s vědomím dosažení hattricku ujal pokutového kopu, který mu Klubal chytil. Víc už domácí nevymysleli a znovu doma trestuhodně zaváhali.

TATRAN Ždírec nad Doubravou
Miroslav Kysilko, obránce Ždírce: Je to pořád dokola. Hrajeme doma na jednu bránu, zahazujeme šance, pak přijde brejk a dostaneme gól. V Jemnici jsme ještě nikdy nevyhráli, ale v této sezoně se nám venku daří, a tak to tam zkusíme zlomit.

S. Pometlo [-] - J. Fikar [-] , M. Kysilko [-] , P. Čalkovský [-] , R. Michalec [-] (85. M. Slavík [-] ) - J. Smejkal [-] , L. Mrázek [-] , K. Štukhejl [-] (85. P. Klimeš [-] ) , P. Novotný [-] - P. Pátek [-] , R. Kolouch [-]