22.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2014-2015

--

--

Žirovnice rozhodla v 1. poločase

0

Ve velmi důležitém utkání vyhráli svěřenci Leoše Mitase první půli 3:0 a nasměrovali tak svůj tým k potřebným 3 bodům. Důležitým článkem byl pro domácí střelec dvou gólů Lukáš Dýnek. Hosté naopak po minulé domácí porážce od Třeště vyšli bodově opět naprázdno a postavení v tabulce se jim zkomplikovalo.

V prvním poločase se víceméně hrálo na jednu branku a to tu hostující. Hosté se sice dostali v 9. minutě do obrovské šance, to když Pokorný šel sám na Dvořáka, ale neuspěli a pak úřadovali domácí. Ve 12 minutě se střelou z velkého vápna prosadil Vodáček - 1:0. Hned v 15.minutě pláchl hostující obraně Dýnek a po samostatném úniku zvýšil na 2:0. Definitivní K.O prvního poločasu uštědřil hostům ve 35. minutě Rozporka po pěkném centru Staňka.

Ve druhém poločase se hosté - patrně i pod dojmem,že nemají co ztratit - zlepšili a chvílema přitiskli domácí k jejich vápnu. Jejich zlepšení přineslo ovoce v podobě gólu na 3:1 - v 52. minutě se zblízka trefil Tomáš Pelán . Další úspěch již však hosté nepřidali a v 87.minutě zpečetil domácí výhru po rychlém protiútoku svým druhým gólem v utkání Lukáš Dýnek. 3 body za vítězství 4:1 zůstali v Žirovnici

FC Slavoj Žirovnice
Leoš Mitas, trenér Žirovnice: S dnešním zápasem i výkonem jsem spokojen. V první části jsme si vypracovali zasloužené vedení a i přes snížení soupeře v druhé půli jsme vývoj nadále určovali my. Zápas zakončil svým druhým gólem v utkání Lukáš Dýnek, čímž korunoval svůj výborný výkon. Budeme to samé chtít zopakovat v dalším důležitém utkání, ve čtvrteční dohrávce s Jaroměřicemi

FC PBS Velká Bíteš
František Klusák, trenér Velké Bíteše: Potvrdili jsme, že se nám nedaří. S celkovým projevem jsem delší dobu nespokojen a již před zápasem jsem avizoval, že takto to dál nejde. Po zápase jsem složil funkci

M. Dvořák [-] - T. Knotek [-] , V. Kněžínek [-] , F. Vilímek [-] , P. Houška [-] - L. Dýnek [-] , D. Rozporka [-] (89. J. Svoboda [-] ) , J. Vodáček [-] , V. Hadrava [-] (61. J. Houška [-] ) - V. Staněk [-] , T. Houška [-] (78. T. Hřebecký [-] )

M. Pelán [-] - T. Mrňa [-] (40. O. Mucha [-] ) , T. Pelán [-] , J. Pohl [-] , L. Střecha [-] - J. Horký [-] , R. Valsa [-] , O. Loup [-] (78. L. Kerber [-] ) , M. Ivančík [-] (46. M. Klusák [-] ) - J. Pokorný [-] , T. Dvořák [-]

Hráči zápasu: L. Dýnek , V. Kněžínek - L. Střecha .