22.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2014-2015

--

--

Ve šlágru kola uspěl Humpolec v Chotěboři

0

Pohled  před zápasem do tabulky znamenal jediné - fotbalový svátek, dnes se v Chotěboři hraje přímý duel o první místo! Domácím se nabízela šance, že pokud využijí domácího prostředí, povede tabulku minimálně o 3 body a svému dnešnímu soupeři by se vzdálil na bodů pět..Nestalo se tak a naopak do čela Krajského přeboru vystoupali hosté z Humpolce

Začátek první půle rozhodl o celém utkání. Domácím se úvod vůbec nepovedl a v 19. minutě prohrávali  0:2 - trefili se Jeřábek a Dalík. Pak domácí začali hrát, tlačili se dopředu  a snažili se o kontaktní gól. To se jim však proti pozorně bránícímu Humpolci do poločasu nepodařilo

Snaha a optická převaha domácích  pokračovala i po poločasové přestávce, ti však naráželi na skvělou stoperskou dvojici Pícha - Procházka, která pracovala na jedničku. Nepomohlo ani trojí střídání na straně domácích , a tak se  diváci nedočkali další branky nedočkali

FC Chotěboř
Josef Soural, trenér FC Chotěboř: S naší hrou i s kvalitou utkání jsem spokojen, s výsledkem samozřejmě nikoliv. O všem rozhodlo prvních 20 minut, které jsme zaspali a hosté si za tu pasáž vítězství zaslouží. Chtěli jsme samozřejmě minimálně srovnat ale zkušená obrana hostí vše vyřešila.

AFC Humpolec
Ján Kubík, trenér Humpolce: Dnes toho klukům moc nevytknu, povedl se nám úvod a brzy jsme v tomto důležitém utkání vedli o dva góly. Pak sice domácí přidali, ale my jsme si vše pohlídali. Zápas měl svojí kvalitu a myslím, že se divákům líbil.