22.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2014-2015

--

--

Světlá si se soupeřem ze suterénu tabulky poradila

0

Světlá si po prohře v minulém kole v Přibyslavi chtěla a nakonec i spravila chuť proti nečekaně dobře hrající Třešti. Ta dobrým výkonem sice navázala na minulou výhru ve Velké Bíteši ale střelecky vyšla, i díky skvěle chytajícímu Adamcovi, naprázdno. Svěřenci Miloslava Kavky tedy berou 3 body

Hosté začali nebojácně a zahrozili hned ve 3. minutě. Poté přišel očekávaný tlak domácí, který vyústil v závar v 17 minutě - Kavka se Štrossem však míč do brány nedotlačili. V 19. minutě padl 1. gól.Míč šel po ose Čuřík - Kavka - Křikava a posledně jmenovaný přeloboval zkušeně brankáře hostí. Další vzruch přišel až na konci poločasu. Nejprve sudí k velkému údivu domácích nařídil pokutový kop pro hosty, ten však Adamec kryl a de facto z protiútoku se prosadil po rohu Vodičky  J.Valenta a upravil na poločasový výsledek 2:0

V druhé půli byli hosté aktivní a zle dotírali na domácí defensívu. Na opačné straně však bylo také rušno - sudí Rosický neuznal domácím 2 góly. S postupem času již hosté otevřeli obranu a na konečných 3:0 upravil po chybě hostujícího brankáře Petřík

FK Bohemia Světlá nad Sázavou
Miloslav Kafka, trenér Světlé: Soupeř mne překvapil svojí kvalitní hrou. Byl nebezpečný, ofensivně laděný a několikrát nám zatopil, Musím však pochválit Jindru Adamce a celou defensivu za výbornou práci . Po prohře v Přibyslavi důležitá výhra

TJ Slavoj Třešť
Jiří Gregor, trenér Třeště: Nezačali jsme špatně ale v 17. minutě jsme po nedůslednosti před bránou inkasovali. Zápas se lámal na konci poločasu, kdy jsme nejprve neproměnili darovanou penaltu, která se na rovinu říkám neměla kopat a soupeř následně zvýšil na 2:0. V závěru jsme logicky otevřeli hru a inkasovali již nepodstatný gól na 3:0

J. Adamec [-] - J. Vaňásek [-] , L. Vodička [-] , J. Valenta [-] , B. Císař [-] - L. Rezek [-] , M. Kafka [-] , P. Čuřík [-] (75. M. Muzikář [-] ) , D. Valenta [-] - M. Křikava [-] , J. Štros [-] (89. J. Petřík [-] )

J. Šebesta [-] - M. Tausch [-] (80. M. Kodys [-] ) , O. Procházka [-] , L. Rod [-] , J. Kříž [-] (62. M. Lacina [-] ) - O. Sedláček [-] , J. Gutwald [-] , M. Krejčí [-] , M. Mareš [-] - J. Herkner [-] , J. Chalupský [-]

Hráči zápasu: J. Valenta , J. Adamec - J. Herkner .