17.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2014-2015

--

Třešť velmi dobrým závěrem porazila Žirovnici

45. M. Kodys , 51. J. Krejčí , 80. J. Trnka , 83. Š. Rod , 87. M. Lacina - 42. T. Houška
0

V prvním poločase se diváci nudili. Hrálo se od vápna k vápnu, bez gólových šancí. Až ve 42. Minutě prošel hostující P.Houška přes čtyři hráče a sólo zakončil gólem. Domácí však o tři minuty později po standardní situaci vyrovnali.

Na začátku druhého poločas poslal Třešť do vedení Krejčí, když zužitkoval přihrávku Chalupského. Žirovnice se poté vrhla do útoku, měla několik dobrých šancí, ale brankář Pešta svůj tým několikrát podržel.  V posledních deseti minutách utkání Třešť přidala z brejků tři góly a utkání skončilo jasným výsledkem 5:1.

TJ Slavoj Třešť
Zbyněk Pešťál: "Nebyl to jednoduchý zápas, pro Žirovnici krutý výsledek. Takový rozdíl mezi mužstvy nebyl. Náš tým zápas odmakal a za výhrou si šel."

FC Slavoj Žirovnice
Leoš Mitas: "Prohrát jsme si nezasloužili. Po většinu zápasu jsme měli více ze hry, jen jsme neproměňovali šance. Soupeři se povedlo vytěžit z minima maximum."

D. Pešta [-] - M. Tausch [-] , O. Procházka [-] , J. Kříž [-] , M. Kodys [-] - M. Mareš [-] , J. Gutwald [-] , J. Trnka [-] , J. Krejčí [-] (83. M. Lacina [-] ) - J. Chalupský [-] (87. M. Petráž [-] ) , J. Herkner [-] (75. Š. Rod [-] )

M. Dvořák [-] - D. Kuš [-] , T. Knotek [-] , P. Houška [-] , J. Svoboda [-] (82. M. Kořínek [-] ) - F. Vilímek [-] , J. Vodáček [-] , V. Hadrava [-] , V. Kněžínek [-] - L. Dýnek [-] , T. Houška [-] (85. M. Rušil [-] )