L. Kasl [-] - E. Fojtík [-] (46. J. Fujan [-] ) , R. Hudák [-] (80. Z. Hrubý [-] ) , J. Lavrenčík [-] , J. Mika [-] (76. P. Horvát [-] ) , M. Voves [-] (46. T. Havlík [-] ) , M. Truhlář [-] , J. Lavrenčík [-] , J. Račák [-] , L. Rehák [-] , P. Rau [-]

M. Rak [-] - T. Peleška [-] , L. Doboš [-] , M. Erps [-] , M. Gőssl [-] - P. Trávníček [-] , J. Hofman [-] , D. Hilko [-] , L. Svitič [-] - V. Gössl [-] , K. Zicha [-] -

Počet diváků: 50. Rozhodčí: Řáda Josef - BIGAS Jiří (N), SUROVÝ Karel (N).

Utkání : Jindřichovice - Oloví

Dne: 26. 8. 2017 17:00 hodin, hřiště Jindřichovice

Počasí: bez deště, sluníčko vedro

Prezentace: Hofman Jakub (SZ) , Gőssl Vilém (Ú), Trávníček Petr (Z, O), Doboš Lukáš (O), Rak Marek (B), Novák Lukáš (Ú), Gőssl Marek (O), Svitič Lukáš (Z), Erps Maxim (O), Peleška Tomáš (S). Zicha Karel (U), Hilko David (Z)

Sestava: Rak (brankář), Gőssl M. (LO), Erps (SO), Peleška (S), Doboš (PO), Svitič (LZ), Trávníček (SZ, K), Hofman (SZ), Hilko (PZ), Zicha (LÚ), Gőssl V. (PÚ – střídání 46. minuta Novák)

Výsledek: 4:1 (2:0), prohra na penalty

Průběh utkání:

1 poločas:

Prvních 15 minut bylo ze strany našeho týmu dobrých. Nahrávky a pobídky byly správné. Po prvním obdrženém gólů se naše hra změnila kdy jsme od předchozí hry upustili a nebyli jsme si schopni nahrát a podržet míč. Docházelo k nakopavaní míčů do předu, kdy tým nemá typ hráče který je schopen nakopavané balóny zkrotit. Za pár minut jsme obdrželi druhý gól. Brankář zatím nemá zažité dirigování týmu a také vybíhají z brankové čáry a čtení hry. Na brankové čáře ovšem dominuje.

2: poločas:

V druhé půlce se nedařilo olovskym hráčům vnutit soupeři svou hru,naopak soupeř si podržel balón a měl kvalitní přihrávky. Dostal se do vedení 4:0 kdy poté Oloví začalo kombinovat po zemi a dostávalo se tak do hry. Po jedné kombinaci snížilo skóre na 4:1. Olovsky tým zahrával mnoho autovych vhazování kdy nešlo ó výhodu ale nevýhodu, přičemž auty nebyli vhazovány na nohu nebo do těla ale na hlavu a proto docházelo k okamžité ztrátě míče.