18.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2014-2015

--

--

Kostelec poprvé na jaře vyhrál. Gavallér hattrickem sestřelil Horní Cerekev

0

S žádnou oslnivou formou nevstoupili kostelečtí fotbalisté po zimní přípravě do jarní části sezony. Horní Cerekev naopak potřebuje každý bod, neboť nad ní visí Damoklův meč v podobě sestupových příček. I proto slibovalo utkání velmi zajímavou podívanou. Tu však zavrhli dva hráči - Gavallér a Kočí. První vstřelil hattrick, druhý dvě branky a Horní Cerekev tak doma podlehla Kostelci vysoko 2:5.

Vyrovnaný první poločas přinesl hned dvě branky na obou stranách, když se za domácí hned dvakrát trefil Havel a za hosty z Kostelce Gavallér a Kočí.

Ve druhém dějství se sice domácímu tůmu nedala upřít snaha, nicméně kostelečtí byli důraznější v soubojích a efektivnější v koncovce. Branky padaly především po akcích, vedených po straně hřiště. Ve 49. minutě strhl vedení na stranu hostí znovu Kočí a dalšími dvěma brankami zkompletoval svůj hattrick v utkání Gavallér.

SK Horní Cerekev
Martin Šimák, vedoucí týmu Horní Cerekve: Především při utkání foukal opravdu silný vítr, čímž bylo utkání poznamenáno. A hosté zkrátka vyhráli, protože proměňovali šance.

SK Kostelec
Josef Láznička, trenér týmu Kostelce: Jeli jsme na utkání hodně oslabení, chybělo nám několik hráčů ze základní sestavy. Navíc jsme měli dva hráče na střídání, z toho jeden byl gólman. Začali jsme utkání dobře, ale po našich chybách byl poločas 2:2. Druhý poločas jsme si pohlídali. Soupeř nehrál dopředu špatně, ale vzadu měli poměrně velké mezery.

M. Burza [-] - J. Šetek [-] , P. Staněk [-] , A. Šimák [-] , J. Havel [-] - J. Mezera [-] , L. Suchý [-] , J. Plachý [-] , J. Koten [-] - M. Kůta [-] , J. Vohryzka [-]