23.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2014-2015

--

--

Budišov si nedokázal jednoznačný zápas pohlídat proti Štěpánovu

0

Budišov od 70. minuty nečekaně selhal a daroval zachraňujicímu Štěpánovu jeden bod.

V prvním poločase domácí soupeře přehráli a mluví i za to výsledek 3:0.

Ve druhém poločase domácí přestali hrát a mysleli si, že je hotovo a tvořili chyby. Této situace využili hosté, kteří za pasivitu domácího týmu trestali.

FC Budišov - Nárameč z.s.
Karel Věžník, vedoucí mužstva Budišova: V 70. minutě jsme vedli 4:1 a kdo neviděl, tak neuvěří.

FK Železárny Štěpánov nad Svratkou
Ivo Jílek, trenér Štěpánova: Bohužel domácí z ojedinělých šancí dali gól. Naši hráči otočili stav 4:1 a může to být další povzbuzení do dalších zápasů. Pro nás je to šťastná výhra.

L. Trnka [-] - Z. Carda [-] , R. Hrádek [-] , M. Sedláček [-] (77. T. Obůrka [-] ) , J. Hort [-] - K. Nováček [-] , Z. Dvořák [-] , T. Nováček [-] , M. Votoupal [-] - M. Molnár [-] , J. Pažourek ml. [-]

V. Kubíček [-] - V. Císař [-] , T. Samek [-] , M. Novák [-] , J. Kintr [-] - J. Veselský [-] , P. Karásek [-] , V. Kovalchuk [-] , V. Sedláček [-] - V. Kutnyk [-] , J. Ludvík [-]

ŽK: 60. M. Votoupal , 61. M. Sedláček , 90. Z. Carda - 52. T. Samek , 78. V. Kutnyk .
Hráči zápasu: M. Molnár - J. Veselský .
Místo: Budišov. Počet diváků: 100.