25.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

Leština nadělila Pohledu bůra

0

Neúspěšná série Sokolu Pohled pokračuje i nadále. Po debaklu v Dobroníně

i v nedělním utkání hosté z Leštiny Pohledu nadělili bůra a domácí fanoušci se nedočkali ani jedné branky.

Už v prvních dvaceti pěti minutách měli přihlížející možnost zhlédnout dva góly. První z nich padl v 8. minutě, kdy skóroval Mišovic, a stejný hráč byl autorem druhé branky hostí, tentokrát v 25. minutě.

Další branky padaly až ve druhé půli, kdy svůj hattrick završil krásnou střelou přímo do brány v 59. minutě leštinský kanonýr Mišovic. Domácí si takřka v celém utkání nevytvořili gólovou šanci, jejich hra byla bez pohybu, nasazení, v křeči. Jedinou šancí domácích byla příležitost Klementa ve 30. minutě, tato však skončila vedle brány. Naopak hosté zvýšili své vedení ještě o další dva góly, kdy se v 75. minutě trefil Sobek a v 88., kdy skóroval Poul. Hosté z Leštiny tak upravili stav na konečných 0:5.

TJ Sokol Pohled
Petr Veselka, trenér Pohledu: Hráče jsem předem upozorňoval na Leštinu, která v posledních zápasech měla raketový nástup do zápasů, přesto jsme již v prvních dvaceti pěti minutách prohrávali o dva góly. I nadále přetrvává velká marodka, a proto si musíme vypomáhat hráči z B-týmu. Mám takový pocit, že nám dochází fyzička. 29 bodů, které máme, jsou pro nás velikým úspěchem, protože momentálně náš tým na víc nemá.

J. Růžička [-] - M. Sobotka [-] , J. Eis [-] , J. Polák [-] , P. Siebenbürger [-] (83. J. Žeguc [-] ) - P. Bártík [-] (46. M. Krejdl [-] ) , D. Klement [-] , M. Sobotka [-] , L. Freundenreich [-] - D. Bříza [-] , L. Venc [-]