Rostoklaty marně dotahovaly náskok soupeře

0

TJ Rostoklaty
Petr Touš (hráč): "Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a soupeře jsme zatlačili na jeho polovině a hned ve druhé minutě měl Touš příležitost, zaváhání domácího gólmana ale nepotrestal. Soupeře jsme dál tlačili, ale přišlo nedorozumění stopera a brankáře a domácí toho využili - 1:0. I když jsme stále byli lepším týmem, tak všechny naše šance vyšly naprázdno a soupeř hrou na brejky udeřil v 31 minutě znovu, dlouhý balon za obranu jsme včas nezachytili a s velkým štěstím domácí kapitán zvýšil na 2:0. Na tento gól se nám podařilo velmi rychle zareagovat a když Strnad přihrál mezi stopery krásnou přihrávku, šel Touš sám na bránu a snížil na 2:1. Domácím se ale podařil vstřelit takzvaný šatňák, kdy z 30 metrů vystřelil Keltner a před naším gólmanem to skočilo tak nešťastně, že míč skončil v síti - 3:1.Druhý poločas jsme opět začali velmi dobře. tentokrát jsme hráli po větru my a bylo to znát. soupeř se nemohl dostat ze své poloviny a když Čabrádek vyhrál tři osobní souboje v řadě a centrem mezi obranu a brankáře našel Touše. bylo to v 51 minutě už jen 3:2.Místo tlaku a případného vyrovnaní se ale hra začala kouskovat a hrálo se jen ve středu pole, terén byl hodně podmáčený, vítr dost silný. takže o souboje nebyla nouze. I tak jsme šance na vyrovnaní měli. ale prostě to tam nepadlo. Domácí naopak z minima šancí vytěžili maximum a v 84. minutě využili hry na hraně ofsajdu a ve dvou šli na brankáře a i když se na poprvé Kubelkovi podařilo gólu zabránit, z následné dorážky už gól bohužel padnul - 4:2. A i když běžela v tu chvíli 84. minuta, měli jsme ještě tři gólové šance včetně břevna. Skóre už se ale neměnilo a tak domácí zvítězili 4:2. Zápas z mého pohledu rozhodly naše chyby v obraně a neproměňování šancí v útoku. Je to velká škoda, protože Kouřim byla i k poražení, ale teď nás čekají dva domácí zápasy a ty budeme chtít rozhodně vyhrát ať máme klid na zimu."

Počet diváků: 30. Rozhodčí: Šafránek Jan - KLÉGR Petr (N), BLÁŽA Petr (N).