0

Po bezbrankové první půli, nasázeli běhěm dvaceti minut domácí hostům tři branky a bylo rozhodnuto.

Po úvodních šancích nezáživný poločas

V Litultovicích sehrála partii dvě mužstva, kterým se první zápas v sezóně vůbec nepovedl. Místní Sokol přivítal štítinský Tatran. Hned na začátku zápasu zahodily Litultovice tři nadějné šance. Dvakrát byl neúspěšný Martin Procházka, jednou Ondřej Haas. V dalším průběhu zápasu se hra odehrávala mezi šestnáctkami nezáživná partie. Nebezpečnější byla domácí družina, ale k vážnějšímu ohrožení obou branek nedošlo. Největší domácí šanci si vypracoval v závěru poločasu po centru Daniela Lebedy Ondřej Doležel, jenž ale svou hlavičku usměrnil vedle branku. Štítina se v první dějství prezentovala dvěma nepřesnými střelami Petra Hřivnáče

Litultovice daly tři branky

Vstup do druhé půle měly Litultovice snový. Ve 47. minutě si Ondřej Doležel po autovem vhazování Daniela Lebedy uzmul míč, nevedl si ho na kraj šestnáctky a životní střelou do pravého růžku otevřel skóre  – 1:0. Štítina se pak ocitla ve velké šanci. Po nedúrazné malé domů se zmocnil míče Petr Hřivnáč, který brankářovi dokonce nasadil kličku, ale dostal se ze střeleckého úhlu a šanci zahodil. V 54. minutě využil špatného odkopu hostujícího brankáře nahrál Michal Grygar Rostislavu Cihlářovi, který hostujícího brankáře obstřelil – 2:0. V 67. minutě se protáhl do vápna Michala Grygar, přihrávkou pod sebe oslovil Daniela Lebedu, který byl nekompromisní – 3:0. Deset minut před koncem ještě litultovický Daniel Lebeda orazítkoval po táhle střele spojnici břevna a tyčky. Štítina byla ve druhé půli naprosto neškodná.

TJ Sokol Litultovice
Adam Haas (trenér): Každé vítězství potěší, na domácí půdě o to víc. Stále lepíme sestavu, protože prázdninová utkání jsou holt už taková...Dnes jsme soupeře přehráli silnější vůlí a lepší vytrvalostí. Rozhodla první, nádherná branka Doležela, klid přidali svými pojistkami Cihlář a Lebeda. Všem děkuji, i rozhodčím za skvělý výkon a soupeři za fér hru, mým hráčům potom zejména za druhý poločas.

TJ Tatran Štítina
klubový web: Také ve druhém zápase jsme byli herně slabší než soupeř.I když jsme v první půli hráli bez branek, byl to protivník, který se častěji dostával do čistých šancí.Do desáté minuty se to Litultovicím povedlo tři krát, ale nezakončovali přesně.My jsme se zmohli na dvě velice nepřesné střely Hřivnáče. Ve 46. minutě vypálil Doležel asi svoji životní ránu, která od tyče skončila za bezmocným Otipkou - 1 : 0 za deset minut přišla špatná rozehravka našeho gólmana, kterou potrestal Cihlář - 2 : 0. Dvakrát škoda protože tomuto gólu předcházela velká šance Hřivnáče, jenž se v brejku ocitl sám proti domácímu gólmanovi, ale po kličce se dostal ze střeleckého úhlu a šanci spálil.Třetí zářez obstaral Lebeda a tak odjíždíme bez bodů, bez vstřelené branky.

- D. Bria [-] , R. Cihlář [-] , M. Grygar [-] (82. J. Čermín [-] ) , J. Raschka [-] (61. O. Minarčík [-] ) , D. Lebeda [-] , M. Borč [-] , M. Procházka [-] , P. Fiala [-] , M. Šeuer [-] (69. O. Beníšek [-] ) , O. Haas [-] , O. Doležel [-]

V. Otipka [-] - Š. Rohovský [-] (56. R. Nevřela [-] ) , P. Kunczik [-] , P. Hřivnáč [-] (78. R. Adamčík [-] ) , P. Škroch [-] , J. Hochgesandt [-] (61. J. Rohovský [-] ) , F. Graf [-] (59. V. Watzlavik [-] ) , V. Tomáško [-] , T. Halška [-] , J. Kunczik [-] , J. Holeš [-]

ŽK: 34. M. Šeuer - 49. P. Škroch , 88. J. Rohovský .
Hráči zápasu: O. Doležel , D. Lebeda .
Počet diváků: 99. Rozhodčí: LUDVÍK Radim - STANKE Vladimír, BUKOVSKÝ Josef.