21.kolo, Olomoucký | Prostějov | Okresní přebor , 2014-2015

--

Šťastné vítězství lídra

6. M. Máj , 20. M. Máj - 30. P. Hodulák
0

Utkání se odehrálo v Čechovicích, přestože v zápise byli uvedení, jako domácí hráči Nezamyslic.

Hned v úvodu kopaly Čechovice rohový kop a Nezamyslice po brejkové situaci, kdy po přihrávce Přikryla se na vápně prosadil Máj 1:0. Ve 20. minutě se Máj prosadil znovu, kdy loboval věběhnuvšího brankáře  a Nezamyslice vedly 2:0. Ve 30. minutě Čechovice snížili, kdy se prosadil Hodulák 2:1. Zbytek poločasu přinesl především spoustu nepřesností a hrála se spíše kopaná než fotbal. Nezamyslice po prvním poločase vedly 2:1

V druhém poločase diktovali tempo hry hráči Čechovic. Především si vytvořili velké množství standardních situací. V 60. minutě se musel vytáhnout brankář Buriánek, kdy skvěle vychytal Hoduláka. Nezamyslice se nadále trápily a nebyly v podstatě schopny se dostat na druhou půlku, vypracovali si pouze jednu dobrou šanci, kterou vychytal brankář Zelinka. Na druhé straně se několikrát vyznamenal Buriánek. V 88. minutě měly Čechovice další gólovku, ale další skvělý zákrok Buriánka udržel vedení svého týmu. Nezamyslice se tak mohly radovat ze šťastné výhry 2:1

Haná Nezamyslice
Tomáš Mariánek (hráč Nezamyslic): My jsme chtěli hrát na brejky a hned v úvodu se nám jeden podařil a vedli jsme. Celkově to spíše byla kopaná. Hodně nám chyběl Pavel Horák. Chvíli před koncem skvěle vychytal Buriánek a díky němu jsme vyhráli. Za druhý poločas jsme se v podstatě nedostali na půlku soupeře. Čechovice si dnes minimálně bod zasloužily. Náš dnešní výkon byl prach a bída. Nejlepším hráčem byl Tomáš Buriánek, který nás několikrát podržel.

TJ Sokol Čechovice B
Marek Začal (hráč Čechovic "B"): Vzhledem k souběžnému utkání našeho A mužstva, jsme nastoupili v okleštěné sestavě. Čekali jsme, že nás budou Nezamyslice tlačit, ale to se nesplnilo. Na to, že je to první tým, tak nehrají skoro vůbec nic. My jsme byli lepším týmem. Oni dali dva rychlé góly, které jsme podcenili. V druhém poločase jsme hráli v podstatě na jejich půlce. Jejich golman čaroval, kdy před koncem nám chytil tři tutovky. Je to zklamáni, čekali jsme, že dostaneme na prdel, ale byli jsme lepší a nedokázali jsme to přetavit v body. Nejlepším hráčem byl Josef Klváček, který naběhal spoustu kilometrů.

T. Buriánek [-] (88. D. Matoušek [-] ) - D. Hájek [-] , M. Lakomý [-] , L. Král [-] , J. Dostálík [-] - M. Musil [-] , T. Mariánek [-] , M. Lakomý [-] , M. Přikryl [-] - M. Máj [-] , L. Moler [-] (35. J. Machálek [-] )

T. Zelinka [-] - E. Drešr [-] , M. Začal [-] , L. Šťástný [-] , M. Pospíšil [-] (46. P. Foret [-] ) - M. Prášil [-] , T. Bilík [-] , J. Vinklárek [-] , O. Frys [-] - P. Hodulák [-] , J. Klváček [-]