2.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2017-2018

--

Wolf a Vlk se trefili, penalty pro Tlumačov

87. J. Vlk - 55. M. Wolf
0

Do Kralovic přijel Tlumačov, který chtěl navázat na vítězství z prvního kola. Ale to i Kralovice, které po těžkém a vyrovnaném zápase vezly tři body z Košutky. Sobotní utkání dopadlo pro oba celky smírně.

Bezbranková první půle

Více než stovka diváků sledovala bezbrankový první poločas, který nabídl pár šancí, ale žádné vyložené.

Wolf otevřel skóre, Vlk v závěru srovnal

Deset minut po poločasové pauze už diváci branku viděli. Postaral se o ni tlumačovský záložník Martin Wolf a přiblížil tak svůj tým ke třem bodům - 0:1!

Už to vypadalo, že Wolfův gól bude tím jediným v zápase a Tlumačov bude brát tři body, ale v osmdesáté sedmé minutě se dokázal prosadit Jakub Vlk a Kralovice tak srovnali na 1:1.

Utkání tedy dospělo až k pokutovým kopům.

Penalty pro Tlumačov

V penaltovém rozstřelu byli úspěšnější hosté, kteří zvítězili v poměru 5:4.

TJ Sokol Kralovice
J. Bodurka [-] - M. Zeman [-] , M. Chvosta [-] , P. Bulín [-] (63. M. Pánek [-] ) , M. Kůsa [-] , M. Bulín [-] , M. Řenč [-] , O. Dušička [-] , D. Hyneš [-] (75. M. Horyna [-] ) , J. Vlk [-] , J. Lavička [-]

TJ Start Tlumačov
J. Touš [-] - J. Malík [-] , R. Šindelář [-] , L. Hruška [-] - F. Copák [-] (68. J. Hruška [-] ) , J. Minařík [-] , J. Bárta [-] , L. Leitl [-] - J. Pfeifer [-] , M. Frček [-] (72. J. Forst [-] ) - M. Wolf [-] (60. T. Řezníček [-] )

ŽK: 80. T. Řezníček , 86. L. Hruška .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: SCHNEIDER Josef - KOSTELNÍK Lumír, DOMANICKÝ Robert.