Nováček ze Slavkova pod Hostýnem otočil zápas v Hulíně

0

Ambiciózní nováček ze Slavkova pod Hostýnem zavítal na půdu hulínské Admiry a jeho letošní výsledky na venkovních hřištích budily u domácího celku obavy. Hanáci však v úvodu hosty zaskočili dvěmi trefami, těm se ale ještě do půle podařilo snížit na rozdíl jediné branky. Ve druhém dějství hosté před výbornou návštěvou dokonali obrat v utkání a cennou výhru jim vystřelil dvanáct minut před koncem Ponížil. Slavkov pod Hostýnem tak bere další tři body a okupuje překvapivě druhou příčku tabulky.

Domácí celek šel do dvoubrankového vedení

První poločas a hlavně úvod patřil domácím, kteří zásluhou Karamona a Tabary šli po 22 minutách do vedení 2:0. Kontaktní branku zařídil Sadil a Slavkov začal dotírat. Na vyrovnání dosáhl Pavlicou, aby se o obrat postaral čtvrt hodiny před koncem Ponížil. Třebaže se Hulínští hodně snažili, na vyrovnání nedosáhli.