9.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2017-2018

Radostín si přivezl bod z Osové Bítýšky

0

Osová Bítýška neudržela vedení a připsala si jeden bod v souboji s Radostínem.

Domácí se dostali do vedení

Hrál se velmi vyrovnaný zápas.V prvním poločase měli o něco víc ze hry domácí a povedlo se jim vstřelit vedoucí branku,když přetažený centr sklepl Vařílek na osamoceného Pavla Jelínka a ten propálil vše co mu stálo v cestě.

Lukáš Kozel zařídil remízu

Ve druhém poločase se role obrátili a více ze hry měl Radostín,který zaslouženě vyrovnal,když se z přímého kopu krásně trefil Kozel.
Zápas skončil zaslouženou remizou.

SK Osová Bítýška
Pavel Machát:

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou
Jiří Pešek: V zápase s Osobou Bítýškou byl první poločas velice vyrovnaný,domácí však dokázali využít naší chyby a vedli 1:0.Druhou půli jsme se více tlačili do zakončení a vytvořili si řadu brankových příležitostí ,odměnou nám bylo srovnání na 1:1.Chtěl bych pochválit všechny hráče za výkon ve druhém poločase.

J. Hršel [-] - P. Večeřa [-] , T. Karmazín [-] , P. Jelínek [-] (72. J. Malý [-] ) - P. Antoš [-] , O. Zeman [-] , M. Navrátil [-] - M. Vařílek [-] - J. Jelínek [-] , P. Kališ [-] , A. Trojan [-]

I. Dupal [-] - J. Večeřa [-] (88. L. Dvořák [-] ) , P. Dvořák [-] , S. Berka [-] (56. M. Gregar [-] ) , R. Fňukal [-] - J. Kozel [-] , L. Kozel [-] , D. Hrbek [-] , D. Toman [-] (46. J. Kohout [-] ) - P. Císař [-] , R. Večeřa [-] -

ŽK: 65. J. Kohout .
Hráči zápasu: P. Jelínek - L. Kozel .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: ŠOUKAL Roman - CHYTKA Zdeněk (N), OULEHLA Lukáš (N).