12.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

--

3. J. Cejpek , 10. F. Tenkl , 29. M. Semrád - 22. L. Kalivoda (p.) , 26. J. Gramer , 40. L. Kalivoda (p.) , 57. J. Gramer , 90. J. Gramer
0

Divoká fotbalová přestřelka se konala v Koutech, kde padlo v utkání s Ledčí nad Sázavou osm branek. Za Ledečský tým si pět gólů rozdělil Kalivoda s Gramerem.

Hokejová remíza v prvním poločase

Skóre tohoto na branky bohatého zápasu otevřel domácí hráč Jiří Cejpek už ve 3. minutě tohoto utkání.

O sedm minut později to byli opět domácí hráči, ketří se dokázali gólově prosadit, tentokrát se do střelecké listiny zapsal útočník Tenkl a Ledečtí tak ztráceli nebezpečným rozdílem.

Následnou nátlakovou hrou na malém a nerovném terénu se ledečským podařilo vytěžit výhodu v podání nařízeného pokutového kopu rozhodčím Karlem Strakou. Probíhala 22. minuta utkání a úspěšným exekutorem se stal ledečský Lukáš Kalivoda, který změnil stav utkání na kontaktních 2:1.

Než se domácí hráči stihli s gólem hostů vyrovnat, jejich vedení bylo zapomenuto. Ve 26. minutě stav tohoto zápasu určil Jakub Gramer na 2:2.

Odpověď na tuto situaci našel domácí Michal Semrád ve 29. minutě a poslal tak znovu Koutské do vedení 3:2.

Před závěrem první půle však přišla opět výhoda pro hostující tým v podobě pokutového kopu a napodruhé tak potvrdil Kalivoda 3:3.

Druhý poločas patřil Gramerovi

Po divoké přestřelce v poločase prvním bylo v očekávání zajímavé dějiství v poločase druhém.

Poprvé se dostali do vedení v tomoto zápase tentokrát hosté gólem v 57. minutě Jakuba Gramera.

Koutským se již nepodařilo gólově odpovědět a tak si v tomto zápase Jakub Gramer připsal hattrick v čase 90+1. Ledeč nad Sázavou si tak připsala tříbodový zisk.

Domácím hráčům Koutů, tak jen mohl zůstat dobrý pocit z jejich předvedené hry v prvním poločase tohoto zápasu.