5.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

Ledeč vs. Okříšky smírně

60. J. Pešek - 42. V. Bastl
0

Hostující tým se těsně před koncem poločasu dostal do vedení, domácí však ve druhém poločase zareagovali a stanovili konečný stav na 1:1.

První poločas pro Bastla

Vít Bastl v závěru prvního poločasu poslal hosty z Okříšek do vedení a ti mohli spokojeně do kabin.

Druhý poločas pro Peška

Okříšky své vedení ve druhém poločase neudrželi. Za domácí úřadoval Pešek a tak se v tomto utkání body rozdělily.

Střelecky se už druhý zápas po sobě prosadili útočníci Pešek s Bastlem a tak cenné góly tavý v tabulkové body pro své tým.