4.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

--

Vypráskáno dostaly Jaroměřice od Dálnice

19. D. Jančík , 40. M. Eremiáš , 55. D. Vlček , 80. D. Jančík (p.) , 86. V. Alenka
0

K Dálnici do Speřice v neděli odpoledne přijeli hosté z barokního města Jaroměřic nad Rokytnou, před kterými stál nelehký úkol.

Dálničáři našly recept na góly

Bezmála stovka diváků nebyla úvodní čtvrthodinou první půle fotbalovostí nijak oslněna, jejich pozornost se ve vápně pokoušel zvýšit hostující Hošek a následně Barák. Tím však jen rozsvítily výstražná světla pro dálničáře a ti začli jednat. K odraženému míči se dostává Jančík pohotově střílí a posílá svůj tým do vedení. Chuť na stejný recept dostal Eremiáš a hostům odchod do šaten zavařil 2:0.

Využitým brejkem odepisují Jaroměřické ze hry

Do druhé půle naskočili Jaroměřičtí aktivněji, ale brejková odpověď domácích byla stoprocentní, když se na jejím konci střelecky zapisuje Vlček 3:0.

Čerstvá síla hostů Furiš se řítí sám na gólmana Žáčka, ten mu možnost dostat míč za jeho záda nepřipouští. Zanedlouho Svobodova střela z nadějné pozice míjí bránu.

V 80' Přichází penalta domácích, kterou pohodlně proměňuje Jančík. Konečný výsledek zápasu uzavírá standartní situace gólem Václava Alenky.

FK Jaroměřice nad Rokytnou
Martin Hutař: Dostali jsme lekci z produktivity, zahodili jsme 3 tutovky, pak už si výsledek domácí hlídali a po naší nedůslednosti jsme dostali další tři góly.