4.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2017-2018

--

Zbůch otočil duel s Nýřany

22. M. Rosol (vl.) , 79. J. Hrdlička , 87. S. Schejbal - 56. Z. Zdvihal , 72. J. Pertlík
0

Ve Zbůchu se ze tří bodů nakonec radovali domácí. A to i přesto, že ještě v 79. minutě hosté vedli.

Vlastní gól posílá domácí do vedení

Domácí Baník měl pře zápasem na kontě pouhé dva body a jeden vstřelený gól. Hostující Dioss na tom byl lépe, s bilancí 2-0-1 ztrácel tři body na vedoucí duo Úněšov-Mladotice. Ráz prvního poločasu určila 22. minuta, kdy si hostující obránce Miroslav Rosol vstřelil vlastní branku - 1:0.

Skvělý obrat v závěru

Po deseti minutách druhé půle se hosté dočkali vyrovnání. Mezi střelce se zapsal jejich kapitán Zdeněk Zdvihal - 1:1. V 72. minutě na něj navázal Jan Pertlík - 1:2. Domácí však zbraně nesložili. K obratu zavelel teprve patnáctiletý Jan Hrdlička. Na hřišti byl deset minut, když v 79. minutě překonal brankáře Diossu Rosola - 2:2. Defenitivní podobu výsledku stanovil Stanislav Schejbal v 87. minutě - 3:2. Tři body tak zůstaly ve Zbůchu, pro který to byla první tříbodová výhra v sezoně. Naopak Nýřany si připsaly druhou porážku v řadě.