6.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A, 2017-2018

--

Střelecké hody ve Zdemyslicích

38. R. Čimera , 61. T. Lang , 76. T. Lang , 79. J. Fiala , 80. T. Šilhánek , 87. R. Čimera - 11. M. Lukáč , 44. T. Liprt , 66. J. Čížek
0

Za krásného slunečného počasí přivítali Zdemyslice na svém trávníku nedaleké Střížovice. Utkání přihlížela pěkná návštěva 150 diváků. Zápas jim nabídl 9 gólů a řadu dalších  nevyužitých šancí.

První poločas

Utkání začalo podle předpokladů a domácí se tlačili před hostující branku, ale bez gólového vyjádření. A tak udeřili hosté, když po chybě domácího stopera Průchy, který odkopem trefil pouze Martina Lukáče a ten pohotovou střelou překvapil Uzla v brance domácích 0:1 Domácí se snažili o vyrovnání, ale jejich snahu brzdila převážně špatná kombinace, malá bojovnost a základní věci jako je zpracování balonu a autové vhazování. :-( I přes tyto negativa se domácí dostávali do šancí, ale buď ztroskotali na gólmanovi a nebo mířili mimo branku. Až se ve 38 minutě se rozhodl vzít na sebe odpovědnost Radek Čimera, který se uvolnil a z 18 metrů prostřelil gólmana hostů poprvé. 1:1 Kdo si však myslel, že domácí výsledek otočí ještě do poločasu, ten se mýlil, protože ve 44 minutě, utekl po pravé straně Tomáš Liprt, přesprintoval obránce, křížnou střelou na zadní tyč překonal Uzla podruhé a šlo se do kabin. 1:2

Druhý poločas

Do druhého poločasu domácí vlétli, tlačili se před branku, ale někdy až trestuhodně zahazovali své vyložené šance. Vyrovnání se domácí dočkali až v 61 minutě, kdy se po skrumáži prosadil René Šilhánek 2:2. A hned 5 minut na to se v 66 minutě po podobné akci prosadil i Tomáš Lang a získal svému týmu poprvé vedení v zápase. 3:2 Bohužel nezískal ho na dlouho, protože v 70 minutě se k velkému sólu rozběhl Jakub Čížek a jelikož domácí obrana jen nečině přihlížela, doběhl až do vápna a potřetí překonal Uzla v brance 3:3. V 73 minutě však hostující odpor zlomil svým zbytečným vyloučením po druhé žluté kartě Vilém Běhálek a od té doby bylo na hřišti již jen mužstvo domácích. Stačilo pár minut a domácí otočili výsledek na svojí stranu. Nejprve v 76 minutě běžel sám na branku Tomáš Lang, hostující brankář podklouzl a Lang poslal balon kolem něj do branky. 4:3 Za další dvě minuty v 79 minutě přidali domácí pátý gól, to když se dostal do sólového úniku Jan Fiala a s přehledem zakončil. 5:3 Domácí byli při chuti, ale zahazovali jednu šanci za druhou. Konečné skóre uzavřel svým druhým gólem v utkání Radek Čimera, který umístil svou střelu zpoza vápna přesně k tyči. 6:3

TJ Zdemyslice
Jindřich Kotora (hráč TJ Zdemyslice): "V dnešním zápase jsme se trápili, v první půli nám nic nevycházelo, vázla kombinace, chyběl důraz v osobních soubojích a hosté nám ze dvou střel, dali dva góly. Ve druhé půli jsme se zlepšili a po vyloučení hostujícího hráče, už to byla jasná záležitost. Bohužel, jsme opět zahodili spoustu šancí a to nás stále sráží. Hosté měli skvělou bilanci 3 střel a 3 branek. I tak musím klukům poděkovat za bojovnost ve druhé půli a za to, že dokázali výsledek otočit ve svůj prospěch."

L. Uzel [-] - T. Zelený [-] (71. P. Pechr [-] ) , A. Monhart [-] (71. A. Skála [-] ) , R. Čimera [-] , R. Šilhánek [-] (83. V. Hejl [-] ) , T. Šilhánek [-] , P. Česal [-] , T. Lang [-] (80. M. Kysela [-] ) , V. Krňoul [-] , I. Průcha [-] , J. Fiala [-]

TJ Sokol Střížovice
O. Pelikán [-] - V. Hrubý [-] , V. Průcha [-] , J. Doležal [-] , R. Klíma [-] - V. Běhálek [-] , J. Čížek [-] - T. Liprt [-] , M. Lukáč [-] (56. R. Divín [-] ) - J. Hrubý [-] (67. V. Houdek [-] ) , P. Šašek [-]

ŽK: 71. T. Lang - 19. O. Pelikán , 20. J. Hrubý , 43. V. Běhálek , 64. V. Hrubý , 78. J. Doležal . ČK: 73. V. Běhálek .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: Křen Jiří - KYSELA Martin (N), LIPRT Milan (N).