5.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B, 2017-2018

0

Bezbranková první půle

Hosté dokázali utkání otočit díky brankám Vítka a Částka

SK FC Křižanov B
Petr Hladík: V první půli jsme měli častěji míč na svých kopačkách a snažili se kombinovat. Do šancí jsme se ale příliš nedostávali. Nebezpeční jsme byli po rohových kopech, ale bránu domácích jsme za celý poločas v podstatě netrefili. Ve druhé půli nám po rozehrávce nepůjčili domácí míč, zakombinovali a pěknou střelou zpoza vápna asi za dvacet vteřin od úvodního hvizdu vstřelili branku. Tento gól určil průběh druhého poločasu, my jsme se tlačili dopředu, domácí spoléhali na rychlé protiútoky. Vyrovnání přinesla střela z velké dálky a na 2:1 jsme dali dorážkou po rohovém kopu. Celkově jsme si asi vyhrát zasloužili, ale na dva góly jsme se hodně nadřeli. Bylo to u(od)pracované vítězství, ta ale bývají nejcennější.