Vlachovice neudržely dvoubrankové vedení v Rozsochách

0

Hostující hráči měli vynikající vstup do utkání a v 11. minutě na tabuli svítil stav 0:2. Domácím se do konce první půle podařilo vyrovnat a hned v úvodu druhého dějství se dostali do vedení, které jim vydrželo až do konce zápasu. Hosté tedy nadějně rozehraný zápas k bodům dovést nedokázali.

Domácím se podařilo do konce poločasu vyrovnat

Radim Vališ rychle po návratu z kabin rozhodl

TJ FC Vlachovice
Jan Petr - vedoucí mužstva: Dnes mě ztráta hodně mrzí. V Rozsochách mají nádherné hřiště a dá se zde hrát fotbal. V první půli jsme měli velmi slibně rozjeté šance proměnit, navýšit skóre a bylo by po zápase. Namísto toho jsme inkasovali dva zbytečné góly v naší síti na konci prvního a začátku druhého poločasu. Poté už chyběly síly. Dnes to bylo hodně hratelné.

Počet diváků: 52. Rozhodčí: ŠOUSTAR Jaroslav - STŘEŠŇÁK Josef (N), ROČÁREK Jiří (N).