10.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2017-2018

Polnička zachránila bod v závěru zápasu

0

Souboj dvou nováčků III. třídy skončil mezi Polničkou a Velkou Losenicí nerozhodně.

Hosté vyhráli poločas o branku

Na podmáčeném terénu se sešli týmy, které ještě na jaře hráli nižší soutěž. Lépe se v této dvojici daří Velké Losenici, která měla před Polničkou 3 bodový náskok a prohrou by se na ní Polnička dotáhla.

Ve 4. minutě přihrával Jirásek po zemi směrem k bráně, kde míč vybojoval Kohout až u brankové čáry mezi malým a velkým vápnem a moc možností neměl a tak zkusil dostat míč lobem před branku. Tam míč prošel přes obránce i brankáře a dostal se přesně na hlavu Průži, který nemusel ani vyskočit 1:0. V 19. minutě na opačném konci se dostal do šance hostující Kasal , který se s míčem dostal na roh velkého vápna a vystřelil, Jeho střela po mokrém terénu zrychlovala a zapadla domácímu Chybovi za kolík jeho branky. 1:1. v 29. minutě se k šanci dostal opět hostující tým když se do vápna probojoval Kamarád a přihrával na nabíhajícího Neubauera. Přímo přihrávku ale zblokoval domácí obránce Zachara, ale přesto se  Neubauer dostal k míči a zakončil 1:2

V závěru vyrovnal Víška

Druhý poločas začali aktivněji hostující a to když během prvním třech minut Losenice 4x nebezpečně vystřelila na domácího Chubu , který již do konce utkání nechyboval. Na mokrém a  težkém terénu se množili fauly, ve kterých plavil i hlavní rozhodčí. Přibívalo spoustu situací ve kterých mohlo dojít k těžkému úrazu. V 82. minutě se na středu hříště dostal Víška  a nikým neatakovaný vypálil z 35 metrů. Jeho oblouček se donesl pod břevno a zajistil domácím cenný bod.

TJ Sokol Polnička
Jiří Zachara: Remízový zápas, soupeř byl lepší v prvním poločase a my zase v tom druhém.

TJ Velká Losenice
Miloš Němec: Věřili jsme, že konečně vyhrajeme za tři body. Hrubá chyba v závěru zápasu nás o ně připravila. Hrálo se na těžkém terénu z ne příliš jistým rozhodčím. Stále v nové soutěži bodově tápeme.

M. Chyba [-] - R. Synek [-] , O. Průža [-] (12. Z. Lojek [-] ) , M. Jirásek [-] (73. M. Neubauer [-] ) , J. Víška [-] , K. Podloucký [-] (66. J. Štíbal [-] ) , J. Kohout [-] , T. Litochleb [-] , M. Podloucký [-] , V. Moravec [-] , J. Zachara [-]

J. Kasal [-] - J. Augustin [-] , P. Neubauer [-] , P. Mach [-] , J. Marek [-] - J. Grodl [-] (59. D. Baránek [-] ) , T. Neubauer [-] (46. R. Pátek [-] ) , R. Kasal [-] (79. J. Ptáček [-] ) , Z. Pospíchal [-] - P. Kamarád [-] , D. Králíček [-]

ŽK: 14. V. Moravec , 59. J. Kohout - 2. J. Augustin , 75. Z. Pospíchal .
Hráči zápasu: J. Víška - R. Kasal .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: KŘÍŽ Daniel - TICHÝ Svatopluk (N), PÁTEK Josef (N).