9.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

33. R. Veselý , 48. M. Myška , 58. J. Cejpek , 59. M. Myška , 78. F. Neuman
0

Hlavně díky skvělé druhé půli dokázali domácí Kouty B jasně přehrát Litohoř 5:0

Domácí udeřili jednou

V 9. kole III. třídy, skupiny B (muži) přivítala Koutecká rezerva na svém hřišti tým TJ Litohoř. Úvod zápasu byl ve znamení nepřesných přihrávek na obou stranách. Byli to však domácí, kteří si vytvořili ve 33. minutě gólovou příležitost, kterou proměnil Radim Veselý (1:0). Do konce poločasu se výsledek neměnil.

Domácí se po pauze rozstříleli

Druhý poločas přinesl svižnější tempo ze strany domácích, což přineslo další čtyři branky pro domácí.  Ve 48. minutě se radoval z gólu Martin Myška (2:0). Domácí Kouty zvyšovali dále v 58. Minutě, kdy se trefil aktivní Jiří Cejpek (3:0). Po druhé v utkání se trefil v 59. minutě Martin Myška (4:0). Konečnou podobu výsledku dal v 78.

minutě výborně hrající trenér a srdcař František Neuman.

Hosté sice měli několik  příležitostí, ale branku domácích nijak výrazně neohrozili.

SK Kouty B
Smejkal Michal, hrající asistent trenéra: Dnes jsme měli pouťové utkání, takže do utkání jsme šli s tím, že musíme vyhrát. Úvod utkání tomu sice neodpovídal. Kazili jsme spoustu přihrávek a vázla rozehrávka. Nakopla nás první branka v závěru prvního poločasu a druhý poločas už patřil nám. S výsledkem jsme spokojeni. Soupeři přeji štěstí v dalších zápasech.