9.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

Podhorácko doma konečně zabralo

12. S. Lojda (p.) , 23. S. Lojda , 50. S. Lojda , 55. M. Cakl , 62. J. Lojda , 89. Z. Řepa - 20. D. Jenerál , 33. D. Jenerál
0

Podhorácko ukončilo sérii šesti domácích porážek a porazilo poslední rezervu Nových Syrovic po zlepšené druhé půli 6:2.

Oba týmy vstřelili po dvou brankách

Hosté přijeli na lesonické hřiště, kde hraje svá utkání Podhorácko, pouze v devíti lidech. První poločas, alespoň dle výsledku, to nebylo znát. Jako první se prosadili domácí, kdy byl ve vápně faulován Totek a Stanislav Lojda pokutový kop bezpečně proměnil. Hosté důrazně bránili v sedmi lidech a snažili se o rychlé protiútoky. Většinu z nich domácí fotbalisté odvrátili až na ten z 20. minuty, kdy se dokázal prosadit David Jenerál a srovnal na 1-1. Vzápětí pronikl znovu Stanislav Lojda po křídle naznačil přihrávku pod sebe, ale místo ní z úhlu poslal míč do brány. Ve 33. minutě znovu srovnali hosté, zcela osamocen bez spoluhráčů a obklopen 4 domácími obránci se dokázal prosadit znovu David Jenerál.

Domácí se po pauze rozstříleli

Do druhé půle syrovické posílil desátý hráč, ale byli to spíše domácí, kterým to pomohlo. V 50. minutě završil hattrick Stanislav Lojda, po té přidali góly Michal Cakl, Jiří Lojda a nestárnoucí Zdeněk Řepa. Od stavu 4-2 se začali osmělovat i hosté a vytvořili si šance, které však již neproměnili.

FK Podhorácko 2015
Totek Martin, hráč: Soupeř nastoupil v devíti lidech a my si zřejmě mysleli, že to půjde samo…a nešlo. Syrovice dobře bránili a nám se těžko dostávalo do vápna. Po změně stran, když soupeře posílil 10. hráč to trošku otevřeli a konečně jsme si začali vytvářet šance a proměňovat je.

K. Řeřucha [-] - R. Ferdan [-] (46. M. Cakl [-] ) , M. Totek [-] , J. Lojda [-] (73. J. Klíma [-] ) , J. Veselský [-] , Z. Řepa [-] , S. Lojda [-] (80. M. Zikmund [-] ) , M. Šaman [-] , J. Roupec [-] , M. Řepa [-] , D. Hybner [-]

SK Nové Syrovice B
L. Nejerál [-] - M. Bila [-] - K. Jenerál [-] , J. Lang [-] , L. Vítek [-] , V. Štěpanovský [-] , D. Jenerál [-] , P. Jenerál [-] , P. Fouma [-] , J. Houserek [-]

ŽK: 52. D. Hybner - 66. K. Jenerál .
Hráči zápasu: S. Lojda , M. Cakl - D. Jenerál .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: FŇUKAL Lubomír - ŠŤAVA Milan (N), SVOBODA Zdeněk (N).