7.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

FŠ Třebíč opět výrazně zvítězila

2. M. Jaša , 4. T. Beran , 25. T. Krajčo , 62. T. Růžička (p.) , 88. T. Krajčo
0

Další zápas s vysokou normou vstřelených branek v jednom utkání plní FŠ Třebíč. Jejich střelecké řádění odnesla rezerva Nových Syrovic.

Hosté třikrát udeřili

Nové Syrovice B přivítaly FŠ Třebíč, která drtí své soupeře svojí útočnou lavinou ve stylu slavné Barcelony. Hosté měli raketový nástup, kdy se hned ve 2. minutě prosadil Martin Jaša -0:1. Ve 4. minutě to dokonce bylo 0:2, kdy se střelecky prosadil Tomáš Beran -0:2. Potom hosté trochu střelecky polevili, ale ve 25. minutě se opět prosadil Tomáš Krajčo -0:3.

Hosté skóre ještě navýšili

Druhoý poločas si hosté již bezpečně kontrolovali a v 62. minutě hosté přidali Tomášem Růžičkou čtvrtý gól. Pětigólovou normu na zápas pak potvrdil v 88. minutě svojí druhou brankou v zápase Tomáš Krajčo -0:5.

SK Nové Syrovice B
L. Nejerál [-] - L. Kouřil [-] , P. Jenerál [-] , V. Štěpanovský [-] , P. Fouma [-] - - P. Zerza [-] (82. M. Bila [-] ) - J. Marek [-] , J. Weidenthaler [-] , D. Jenerál [-] , J. Vlček [-] , R. Janoušek [-]

SK Fotbalová škola Třebíč
V. Šimeček [-] - T. Beran [-] (78. J. Majerčák [-] ) , P. Kousal [-] , K. Pislcajk [-] , P. Vavřínek [-] - O. Kühweg [-] , T. Růžička [-] (74. . Křivánek [-] ) , O. Putyera [-] , L. Tomek [-] - M. Jaša [-] (59. J. Hricák [-] ) , T. Krajčo [-]

Hráči zápasu: J. Weidenthaler - T. Krajčo .
Počet diváků: 35. Rozhodčí: OŠMERA František - PROCHÁZKA Luděk (N), LANG Tomáš (N).