4.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

Kouty B otočily výsledek proti Čáslavicím

50. J. Růžička , 65. L. Paiskr , 67. M. Zikmund (vl.) , 82. L. Paiskr - 23. P. Klika , 54. P. Klika
0

Kouty B si připsaly důležitou výhru nad Čáslavicemi, které okupují závěr tabulky

Hosté se prosadili jako jediní

Ve 4. kole III. třídy, skupiny B (muži) přivítala Koutecká rezerva na svém hřišti tým Čáslavice-Sádek. Úvod zápasu byl ve znamení nepřesných přihrávek na obou stranách. Byli to však domácí, kteří si vytvořili několik slibných příležitostí. Hned v úvodu, po rohovém kopu, zaváhal jinak výborně hrající stoper domácích Jaromír Růžička, který nepřesně zakončoval hlavou mimo tyče hostujícího týmu.

Hosté hrozili z rychlých brejků, které si vytvářeli kombinační hrou a nakopávanými míči za obranu. Jeden z takových nákopů skončil ve 23. minutě v síti domácích (0:1). Domácí Kouty měly v závěru poločasu herní převahu, ale vyrovnat se jim nepodařilo.

Domácí dokázali dovést utkání do vítězného konce

Druhý poločas přinesl hned v úvodu dvě střídání, což oživilo hru domácích a přineslo odměnu v 50. minutě v podobě vyrovnávací branky, kdy nekompromisně zakončoval nejzkušenější hráč na hřišti Jaromír Růžička (1:1).

Hosté odpověděli vzápětí, kdy v 54. minutě svým druhým gólem v utkání zvýšil Petr Klika na 1:2. O té doby však Kouty zvýšili tempo hry. Střelecky se prosadil Lukáš Paiskr v 65. (2:2) a k dalšímu navýšení skóre přispěli v 67. minutě vlastním gólem sami hosté (3:2).  Konečnou podobu výsledku dal druhým gólem v 82. minutě dobře hrající Lukáš Paiskr (4:2).

SK Kouty B
Smejkal Michal, hrající asistent trenéra: Utkání bylo spíše vyrovnané. Oproti předešlým utkáním nás dnes trápila nepřesná rozehrávka a zakončení. Za celý zápas jsme si vytvořili řadu slibných šancí, takže si myslím, že konečná podoba výsledku je zasloužená. Soupeři přeji štěstí v dalších zápasech.

SK Kouty B
O. Veselý [-] - L. Paiskr [-] , L. Neuwirth [-] , Z. Doležal [-] (64. R. Komínek [-] ) , M. Semrád [-] , A. Dočekal [-] (46. V. Navrátil [-] ) , T. Štveráček [-] (83. L. Diviš [-] ) , M. Smejkal [-] (46. R. Caha [-] ) , J. Růžička [-] , J. Hrůza [-] , S. Čech [-]

FK Čáslavice-Sádek
J. Vaníček [-] - D. Šmehlík [-] , M. Busta [-] , M. Zikmund [-] , J. Hanzal [-] - J. Čurda [-] (75. M. Růžička [-] ) , T. Rygl [-] , P. Klika [-] , J. Vecheta [-] - P. Růžička [-] , J. Kopl [-]

ŽK: 76. J. Růžička - 68. M. Zikmund .
Hráči zápasu: L. Paiskr .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Nováček Ivo - KOUKAL František (N), NOVÁČEK Libor (N).