2.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2017-2018

--

--

Litohoř prohrála doma s Jakubovem

0

Fotbalisté Jakubova navázali v nové sezóně na úspěšné jaro a vyhráli v Litohoři 2:1

Hosté dvakrát udeřili

Hosté udeřili již v 1. minutě, díky se po chybě domácí obrany ujali vedení 1:0. Domácí zahrozili v 8. minutě po rohovém kopu, kdy Svoboda Karel uhlavičkoval těsně vedle. Ve 14. minutě hosté kopali po nafilmovaném pádu Pacase pokutový kop, ale neproměnil jej, střela šla těsně vedle tyče Dvořákovi branky. Ve 26. minutě měl šanci na vyrovnání Bouda, ale Klíma jeho střelu z úhlu vyrazil- Za dvě minuty nato hosté využili zaváhání domácí obrany a zvyšili na 0:2.

Domácí pouze snížili

Domácí mohli do poločasu vyrovnat, ale nejdříve Grün nastřelil břevno a poté z rohového kopu Dolanského hlavičku vyrážel hostující hráč z brankové čáry ven. Druhá půle začala v 54. minutě šancí hostujícího Jelinka, který po pěkné akci nastřelil tyč. V 58. minutě po individuální akci snižoval Grün na 1:2.

TJ Litohoř
Šafrata Marek, asistent: Domácí ve druhé půli byli lepším týmem, ovšem nedokázali využít některé šance na vyrovnání a tak v místním derby před pěknou návštěvou byli šťastnější hosté, kteří si odvezli všechny body.