8.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2017-2018

--

Smrku jedenáctka z Rudíkova moc nechutnala

6. O. Štolpa , 8. M. Skryja , 18. O. Štolpa , 35. O. Štolpa , 36. O. Štolpa , 40. P. Trnka , 46. J. Trnka , 61. M. Skryja , 67. M. Skryja , 76. P. Trnka , 90. P. Trnka - 48. O. Maláč , 82. O. Maláč
0

Celkem jedenáctkrát vibrovaly hlasivky domácích fanoušků v zápase proti Smrku, který skončil hokejovým výsledkem 11:2

Domácí se prosadili hned šestkrát

Domácí se pustili do soupeře hned od počátku. V 6. minutě přišel dlouhý pas na Nožičku, který přihrál pod sebe na Skryju M. a ten vystřelil, posledním u míče byl Štolpa a ten jej poslal do sítě, bylo to 1:0. Hned dvě minuty na to vyrobil fatální hrubku stoper hostů – podběhl míč a Skryja šel sám na brankáře a proměnil. Přišla 18. minuta a centr do vápna hostů, kde si míč hrudí sklepl Štolpa a přidal další gól. Ve 35. minutě to byl další centr do vápna hostů a na míč čekal Benáček, nešetrně ho však zasáhl obránce hostů a byl z toho PK, který Štolpa s přehledem proměnil. Netrvalo to ani minutu a na další krásný centr si naběhl Štolpa a vstřelil tak svoji čtvrtou branku a stačil mu na to jeden poločas. Do poločasu to nebylo ze strany domácího týmu vše, ještě ve 40. minutě utekl obraně hostů Trnka P. a bylo to už 6:0. Hosté mohli být rádi za tento stav po poločase, protože domácí nevyužili dvě další tutovky, nejprve šel sám na brankáře Skryja a nedlouho nato ještě Trnka J.

Domácí fanoušci se dočkali kýžené desítky

Domácí hráči si to užívali a chtěli pobavit i diváky a to jsem jim podařilo hned při rozehrávce druhého poločasu, zahájili poločas nákop na před vápno hostů a pět hráčů domácího týmu se hnalo za míčem středem jako smečka, hostující obrana nechápala a jen se koukala, jak Trnka J. posílá míč kolem brankáře do sítě. Domácí trošku polevili v ostražitosti a ve 48. minutě nechali propadnout centr hostů za obranu a tam se ocitl sám Maláč a stačilo mu jen nastavit nohu a poslat míč do sítě. V 57. minutě krásně zakombinovali domácí, míč šel po nose Trnka J., Štolpa a Trnka P., posledně jmenovaný zakončil střelou a trefil tyč. V 61. minutě šel důrazně do souboje Benáček a sebral soupeři míč, následoval centr do vápna hostů a tam se Skryja M. hlavičkou nemýlil a poslal míč do sítě. V 65. minutě to vyzkoušel Štolpa střelu z poza velkého vápna, míč lízl tyč pouze z vnější strany. Přišla 67. minuta a dlouhý centr domácích z vlastní poloviny na Skryju M., před ním zasáhl obránce, ale míč srazil ke Štolpovi a ten vyslal do samostatného úniku Skryju M., který podél brankáře dovršil svůj hattrick. V 76. minutě se domácí diváci konečně dočkali desítky, Nožička přihrál na pravou stranu Trnkovi P., ten se nádherně zbavil jednoho obránce a pak proběhl kolem druhého a už měl před sebou jen brankáře a bylo to 10:1!!! V 82. minutě se mohli alespoň z dílčího úspěchu radovat hosté, to se mezi třemi domácími obránci prosadil hostující Maláč a hlavou poslal míč do sítě. Poslední slovo však měli přece jen domácí a z posledního útoku zavařili hostům v obraně, nejlépe se zorientoval Trnka P. a i on dosáhl v tomto utkání hattricku.

FK Rudíkov
Trnka Jaromír, trenér: Soupeře jsme jednoznačně přehráli a zaslouženě vyhráli velkým rozdílem.

FK Rudíkov
L. Doležal [-] - J. Pažourek [-] , D. Lehký [-] (52. V. Šula [-] ) , J. Dobrovolný [-] (56. J. Miškela [-] ) , Z. Skryja [-] - P. Trnka [-] , L. Nožička [-] , J. Trnka [-] (72. V. Skryja [-] ) , L. Benáček [-] - M. Skryja [-] (83. Z. Trnka [-] ) , O. Štolpa [-]

TJ FC Smrk
D. Klištinec [-] - M. Havlík [-] , F. Wortner [-] , D. Franc [-] , V. Jaskula [-] (63. K. Ondrák [-] ) - M. Pitor [-] , L. Slavík [-] , Š. Hort [-] , O. Maláč [-] - O. Suk [-] (79. M. Horký [-] ) , T. Kratochvíl [-] -

Hráči zápasu: P. Trnka , O. Štolpa .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: NOVOTNÝ František - MIKYSKA Lukáš (N), ŠULA Vladimír (N).