10.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

Třebelovice s Výčapy nezaváhaly

30. L. Jeleček (vl.) , 53. J. Čurda , 67. M. Novotný , 73. M. Máca - 26. M. Semerád , 71. D. Janíček (vl.)
0

Vedoucí Třebelovice se v zápase s Výčapy dočkaly další výhry a zvýšili vedení v tabulce na čtyři body

Výčapy se trefily dvakrát, jednou do vlastní sítě

Vedoucí Třebelovice se utkaly s remízovým králem z Výčap a chtěli prodloužit sérii osmi zápasů bez prohry. Oba celky zatím poznaly hořkost porážky jen jedinkrát. Po úvodním oťukávání obou týmů první udeřili trochu překvapivě hosté, když se ve 26. minutě trefil Matěj Semerád -0:1. Za další čtyři minuty se trefili opět hosté, bohužel pro ně to bylo zásluhou Lukáše Jelečka do vlastní sítě -1:1.

Domácí ovládli druhou půli

Vstup do druhé půle měli jasně lepší domácí, když se v 53. minutě prosadil Jaroslav Čurda -2:1. Uklidnění do řad domácích pak přispěl svým gólem svojí čtrnáctou brankou sezóny Milan Novotný -3:1. Hosté ale bojovali a v 71. minutě vstřelil kontaktní gól na 3:2 Dušan Janíček. Hosté se však ani k závěrečnému náporu nemohli nadechnout, protože se o dvě minuty později trefil domácí Marek Máca, který tak stanovil konečný výsledek na 4:2.