9.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

Třebelovice vezou z Jemnicka B opět výhru

0

Třebelovice se na Jemnicku B dočkaly další výhry a nadále vévodí celé tabulce

Oba tými vstřelily po jedné brance

Do Jemnicka přijel nový lídr tabulky z Třebelovic, který si v minulém kole smlsnul na třetím Pyšely a porazil ho jednoznačně 6:2. Jemnicko nadále čeká na svoji první výhru. Po úvodním oťukávání šel první do vedení lídr soutěže s Třebelovic, které dostal do vedení Jan Jurka -0:1. Ve 41. minutě ale nebojácní domácí dokázali vyrovnat do konce první půle Karlem Tesařem 1:1.

Milan Novotný vystřílel hostům další výhru

Hosté vstoupili do druhé půle skvěle a ve 48. minutě se prosadil nejlepší střelec soutěže Milan Novotný -1:2. Ten samý hráč se pak prosadil ještě v 69. minutě a hosté již vedli 1:3. Do konce zápasu si pak již vedení zkušení hosté pohlídali a připsali si další výhru.