8.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

Opatov nečekaně obral o body vedoucí Přibyslavice

46. R. Pokorný , 55. R. Pokorný (p.) , 83. R. Pokorný (p.) - 16. P. Šárka , 34. V. Škorpík , 35. J. Packa
0

O velké překvapení osmého kola se postaral poslední Opatov, který smazal proti vedoucímu týmu z Přibyslavic třígólovou ztrátu a vybojoval pro sebe teprve svůj druhý bod

Hosté se prosadili hned třikrát

Poslední Opatov přivítal na svém hřišti vedoucí Přibyslavice a favorit zápasu byl před výkopem jasně dán. Hosté v první půli ukazovali domácímu týmu kdo je vedoucím celkem tabulky. V 18. minutě poslal hosty do vedení Petr Šárka a ve 34. minutě a následné 35. minutě byl stav utkání po brankách Vojtěcha Škorpíka a Jana Packy 0:3. Po první půli se tak zdálo, že je o výsledku rozhodnuto.

Radek Pokorný vystřílel domácím bod

Ve druhé půli však hosté polevili a domácí trestali. Hned z první akce z 46. minuty snižoval Radek Pokorný na 1:3. Stejný hráč potom snížil v 55. minutě z pokutového kopu na 2:3 a rázem bylo zaděláno na drama. Hosté sice mohli své vedení pojistit, ale nakonec se radoval domácí tým z vyrovnávací branky, kterou opět z penalty zařídil jediný střelec domácího týmu Radek Pokorný -3:3.